Keanu
Jordan Peele
Keegan-Michael Key

Néhány jóbarát merész tervet eszel ki, hogy visszaszolgáltassanak egy macskát. Nincs jobb ötletük, mint hogy drogdílereknek adják ki magukat.

(hp)

Premier: 2016.04.21.

2019.05.03 HE7EDIK

Peele-t elnézve érthető miért lett inkább rendező, komikusként olyan kevés volt mint Kiszel Tünde egy műveltségi vetélkedőn, társa viszont elég jól nyomta és sokat derültem a benyögésein. Keanu pedig bájos volt, amúgy is imádom a cicákat, megható jel... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Láttam már ennél sokkal jobb vígjátékokat, de az alacsony költségvetésű filmek közt jónak mondható. A macska központi szerepe hozza a film poénját.

2016.09.06 MMcFly2015

Néhol kínosan idétlen, néhol dög unalom, és néhol nagyon poénos. Ez a kombó elég egy átlagos, egyszer nézhetős vígjátékhoz. Ennél a filmnél kiegészül még egy rém cuki macskával is. A magyar szinkron (akárcsak a Fehér csóka c. film esetében) óriásit ... Több

2016.08.23 stomachh

A film nem nagyon vicces, bar voltak igen szorakoztato reszei. Annyira nem volt rossz, hogy ne nezzem vegig, es megertem ha valakinek bejott. Harmas ala. Koszonom, leulhet.

2016.10.04 AlBundy

Kellemes csalódás volt, igaz sokat nem vártam tőle. Nem mondom hogy többször nézős, de egyszer érdemes rászánni az időt. A cica pedig valóban irtó aranyos.

A film gyártási költsége 15 millió dollár volt.Szerző: dulkap

Method Man karakterének a neve Cheddar. A The Wire című sorozatban alakított karaktere neve Cheese.Szerző: dulkap

Hét különböző macska alakította a címszereplőt a forgatáson.Szerző: dulkap

(2016. 08. 10.)
Keanu
Nincsenek benne borzasztóan nagy aránytalanságok, de ezt a kiegyensúlyozottságot óvatos vállalásaival éri el, gyakorlatilag a Star Trek - Mindenen túl élményét adva vígjáték formájában. Korrekt, szerethető, de annyira semmi extra, hogy nem veszít semmit az sem, aki kihagyja az életéből.
7/10 Több
Úriemberek