Kis óriások

Kis óriások

Little Giants

Kevin és Danny kissrác koruk óta riválisok: az idősebb testvér, Kevin sikeres futballsztár lesz, majd megállapodva a kisváros előkelő és gazdag polgára. Danny ugyanúgy rajong a futballért, mint bátyja, de sosem tudott kitörni Kevin árnyékából. Amikor a serdülő korosztályban a város nevezni akar egy csapatot, Kevint kérik fel edzőnek, ám ő a válogatás során éppen Danny lányát, Beckyt hagyja ki a csapatból, aki pedig kiváló játékos. A többi kihagyott gyerekkel együtt Becky elhatározza, hogy megmutatják a "nagyoknak", mire is képesek, Danny pedig a "Kis Óriások" élén talán mostt visszavághat Kevinnek.

Rendező: Duwayne Dunham
Premier: 1994.10.14.

2017.03.04 kasztni

Egy kissé hullámzó film, vannak pillanatok, amelyek elképesztően viccesek, ugyanakkor vannak olyanok is, amikkel én teljesen megszenvedtem. Ettől függetlenül szerintem egészen vicces film, és emiatt már csak érdemes megnézni.

2015.12.27 MattesBarca

Engem személy szerint nagyon megérintett ez a film, igaz, hogy némely ponton kissé sablonos a történet, de ettől függetlenül irtó szórakoztató. Nálam nagyon hamar nagy kedvenccé vált, és ez főként a gyerekszínészeknek köszönhetően, akik remek alakítást nyújtottak.