D'Artagnan lánya

D'Artagnan lánya

La fille de d'Artagnan

A híres testőr, D’Artagnan (Philippe Noiret) gyönyörű lánya Eloise (Sophie Marceau) egy vidéki apácazárdában cseperedett fel, itt éli életét. Egyik nap azonban megrázó esemény történik, amely gyökeresen felkavarja a zárda amúgy nyugodt életét, a zárdafőnöknőt… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 1996.01.25.

2016.10.01 krajcsie

Sophie Marceau rajongóknak, valamint a francia filmek kedvelőinek kihagyhatatlan a film. Nekem tetszett A három testőr is, úgyhogy természetes volt, hogy ezt is megnézem és nem csalódtam benne.

2014.11.24 grufa

Valamikor még jelentett valamit az, hgy igazán történelmi kalandfilm és hogy romantika. Kár, hogy ez mára teljesen kikopott.

2016.04.30 FunBoi

Imádom a régi francia kalandfilmeket és regényeket is. Ez egy nagyon kedves filmem, Sophie Marceau dögös.

A film bevétele az USÁ-ban 312 ezer dollár volt.Szerző: mamiéstöti2

Egy filmes hiba, hogy a film legelején az erdős üldözési jelenetben a négeren nincs bilincs, ám mikor megérkezik a zárdába, már rajta van.Szerző: Bogi87

Raoul Billerey, aki ebben a filmben Porthos-t alakítja még további négy alkotásban szerepelt, melyekben megjelent a három testőr. Ezek a következők voltak: A három testőr (1953), A vasálarcos (1962), D’Artagnan (1970), végezetül Les trois mousquetaires ou L'escrime ne paie pas (1979). Szerző: Bogi87

Bertrand Tavernier fia, Nils Tavernier is feltűnik a filmben, Quentin szerepében.Szerző: Bogi87