Largo Winch - Az örökös

Largo Winch - Az örökös

Largo Winch

Nero Winch, a dúsgazdag mágnás árvaházban nőtt fel, így örökbefogad egy fiút, Largo Winchet. Ann Ferguson feltett szándéka, hogy megszerzi a hatalmas Winch vagyont, ezért megölik Nero-t, és hogy az öröklés egyszerűbb legyen, Largo-t is üldözőbe veszi. Largo megesküszik, hogy kideríti az igazságot és bosszút áll, de közben éppen apja gyilkosai elől kell menekülnie.

Rendező: Jérôme Salle

Karel Roden
Gilbert Melki

2021.03.28 BÉLA

Szuper

Na ez már igen, jó kis film ez.

2018.07.15 NEO

Én kifejezetten szeretem az akciófilmeket, de szerintem ez irtó unalmasra sikeredett. Nem annyira jó egyszerűen. Valami alapalkotóanyag nagyon hiányzik belőle. Talán pont attól távolodik el a közönségtől, hogy ennyire érinthetetlen világban játszódik.

2015.10.04 vejunkanew

Emlékszem, hogy én ezt még sorozatverzióban láttam, de az nem volt túl izgalmas. A film viszont mérföldekkel jobb annál. Izgalmas és pörgős, igaz, hogy a sima akciófilm műfaján nem láp túl. Ennek ellenére szerintem egy nagyon igényes alkotás.

A film összbevétele 7 621 dollár volt (imdb.com).

Tomer Sisley megtanult szerbül a film kedvéért, és maga végezte el számos kaszkadőr mutatványát. Szerző: rbernadett

Egy brazil ikerpár tagjai, akik a filmben statisztáltak, eladták az autójukat, hogy megválthassák jegyüket a hongkongi forgatásra. Szerző: rbernadett