Cercei

4. évad (2017) - 18 epizód
January Jones
January Jones
Kristen Schaal

Phil Miller (Forte) egykoron egy átlagos srác volt, aki imádta a családját, de ki nem állhatta banki munkahelyét. Úgy tűnik, Phil egyedül maradt az egész bolygón, egyedül ő az emberiség utolsó reménye. Vajon rátalál valaha egy másik emberre? Túl nagy kérés lenne, hogy az illető nő… Több

Premier: 2015.03.01.

2019.07.14 Ujlaky Ádám

Az elején jó volt de megértem a kaszát.

A főszereplő inkább idegesítően egysíkú, unalmas karakter, csak őt kellett volna kirakni a soriból.

2016.10.03 ps

Nagy kedvenc! Szomorú is voltam, amikor úgy nézett ki, hogy ne fojtatják. Igaz, hogy a második évad végére olyan érzésem olt, mintha kifogytak volna az ötletekből, de most újult frissességgel indult a harmadik évad. Hosszú idők óta ez szerintem a leg... Több

2016.03.09 Cercei

Nagyon szerettem az első évadot, de a második már egy kicsit erőltetett volt és a poénok is ismétlődtek. Egyre kevésbé tűnt eredetinek, de még mindig képes volt lekötni és megnevettetni.

2019.02.16 Shacki

Idegesítő és unalmas

Az eleje még elmegy, viszont az első évad második felétől erőltetett, a főszereplők idegesítőek, a poénok ócskák és ismétlődnek folyamatosan. A cselekmény gyorsan kiszámítható lesz. Kár érte, mert az ötlet eredeti.

2016.12.23 Riot

Végtelenül szerethető karakterek egy fergeteges komédiában. Az egész olyan, mint egy abszurd álom néhány nem semmi figurával a magány és modern vilég kellős közepén.

A film főszereplőjének, Phil Millernek a neve a film producereinek, Phil Lord-nak és Christopher Miller-nek a neveiből adódott.Szerző: ps

Will Forte Carol szerepét kifejezetten Kristen Schaal-ra írta.Szerző: ps

Értékelés: 7.5/10
(2015. 09. 30.)
Még mindig kellemetlen, de vicces Az utolsó ember a Földön
A The Last Man on Earth-ben továbbra sincsenek hangos hahotázásra okot adó gegek, az egészet körbelengi valami gyermeki báj, ahogy szereplőink lehetetlenül viselkednek egy lehetetlen élethelyzetben. Több