Les Visiteurs: La Révolution
Sylvie Testud
Karin Viard
Jean-Marie Poiré
Ary Abittan

Az időutazást lehetővé tevő bájital ez alkalommal a 18. századi Franciaországba, egészen pontosan 1794-be repíti Comte Godefroy de Montmirail herceget (Jean Reno) és hű társát, Jacquouille la Fripouille-t, azaz Jacques Foches-t (Christian Clavier). A francia forradalom ekkor… Több

Forgatókönyvíró: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Zene: Eric Levi
Ország: Franciaország, Belgium, Csehország
Premier (HU): 2016.04.14.

2024.03.02 Kanócpapa

Nem is tudtam, hogy készült harmadik rész, szerencsére most belefutottam! Tényleg hasonlóak a poénok, de nem is vártam mást, ezért nem is okozott csalódást. Egy kellemes esti kikapcsolódásra jó volt!

2020.09.24 Crystaldeer

Nekem ez a harmadik rész már nem ütött akkorát, mint az első kettő

Legfőképp azért mert már nagyon kiöregedettnek találtam a színészeket erre a szerepre, főleg Jean Reno karakterére nyomta nagyon rá a bélyeget. Christian Clavier ebbe is hozta a formáját, mint mindig, őt továbbra is imádtam, de valahol ez a film már nem ért el nálam akkora élményt, mint a korábbi részek.

2017.06.11 HercegPeter

Talán jobb lett volna korábban lezárni a történetet. A poénok végig ugyanazok (a bűz és az ordibálás a két fő forrás). Nem sikerült újjal előállni. Én nagyon szeretem ezeket a filmeket, de itt már unalmas, hogy mindig ugyanaz a téma. Persze Reno és C... Több

2016.05.19 Orosz István

Nekem kifejezetten tetszett, bár nem volt olyan jó mint az első kettő. De ha megnézzük az egy és a kettő sikere a modern technológia és a középkoriak meglepődöttsége adja. Itt ugye dúl a francia forradalom a puskán, és a fegyvereken kívül azért olyan... Több

2019.07.29 Ms. Akárki

Kár már lehúzni nyúzni ennyi bőrt erről a szériáról. Rossz szájízt hagyott maga után ez a film. Unalmas és majdnem tönkretette azt amit az első két rész elért. A poénok is elcsépeltek és gagyik.

A film összbevétele 18 552 314 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 506 005 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 114 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Jöttünk, láttunk , visszamennénk 3. részének alcíme eredetileg A terror volt, ám a 2015. november 13-i párizsi terrortámadást követően az alkotók jobbnak látták ennek megváltoztatását, így lett végül forradalom belőle.Szerző: Bogi87

A zenét ez alkalommal is, mint az első két részben Eric Levi szerezte.Szerző: Bogi87

Értékelés: 1.5/10
(2016. 04. 14.)
Jöttünk, láttunk, visszamennénk 3
Ilyen az, amikor egy filmes a saját sikersorozatát alázza meg, s vele együtt a nézőket is. 15/100 Több

(2016. 04. 24.)
A film végi csavar további kérdéseket vethet fel, amikre remélhetőleg a közeljövőben majd válaszokat is kapunk, még több humorral, még több Fossal, és reményeim szerint jóval kevesebb üresjárattal karöltve! 6/10 Több

(2016. 04. 18.)
Jöttünk, láttunk, visszamennénk 3
30/100 Zsák Fos és Montmirail grófja jöttek, láttak, de most már végleg visszatérhetnének a saját világukba.