Logan futása

Logan futása

Logan's Run

A Logan szökése című kalandfilm története a jövőben, a huszonharmadik században játszódik, amikor az emberek a túlnépesedés és a környezet károsodása miatt bunkervárosokban élnek. Mindenki, aki betöltötte harmincadik életévét egy haláltáncot követően meghal -… Több

Forgatókönyvíró: David Zelag Goodman
Premier: 1976.06.23.

2020.07.12 Interfectorem Sabnock

Sokat változott a világ negyven év alatt.Bizony,sokat.Ma már kissé megmosolyogtatónak tűnhet a film,de azért akkor,mikor először ment a mozikban,hatalmas rajongótáborral rendelkezett.York teátrális mozdulatai,néha kissé suta cselekedetei akkoriban természetesek voltak.Remake-t neki.

2016.07.24 erare

Kamaszkorom egyik meghatározó filmje Michael Yorkkal a főszerepben - ezzel a filmmel köteleztem el magam egy életre a sármos színész mellett. Újranézve kicsit vicces ez a film, de York még mindig ugyanolyan sármos... Van, amin nem fog az idő sem.

2016.07.24 tomvétsz

Jó kis sci-fi, nekem igazán tetszett. Jó a szereposztás és mai szemmel nézve kicsit viccesek York mozdulatai és az elképzelt 23. század elemei is...

A filmet Oscar-díjra jelölték Vizuális megjelenítés kategóriában.Szerző: Archívum

A film teljes költségvetése kilencmillió dollárra rúgott.Szerző: Archívum

Michael York, Richard Jordan, Michael Anderson Jr. és is már elmúlt 30 éves a forgatás idején.Szerző: dulkap

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított, "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)Szerző: dulkap