Londoni csapás

Shanghai Knights
JRD
Jackie Chan
Jackie Chan

Wang, a kínai harcművész és Roy, a botcsinálta cowboy újabb kalandra indulnak, ezúttal azonban nem az új-, hanem az óvilágba. Wang apját megölik Kínában, és ellopják az általa őrzött felbecsülhetetlen értékű pecsétet. Wang húga, Lin egész Angliáig követi a gyilkost, ahol kiderül, az esemény… Több

Forgatókönyvíró: Alfred Gough, Miles Millar
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2003.06.26.

Új csapás  (2000)

2022.09.20 JRD

Bírom Wilsont, de Jackie miatt 4,5*

És igen, megint a teljes elfogultságom miatt van ott az a fél *. Maga sztori humoros, akciódús és hozza a szitukban rejlő poénokat. Néha egy kissé emlékeztet Bud Spencer és Terence Hill párosára . Érdemes megnézni, hiszen szórakoztató és látványos film. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

Owen Wilsontól rosszul vagyok, ha látom. Tehetségtelen ripacs, aki ezt a filmet is rendesen lehúzza. Chan azt hozza, amit vártam, de így sajnos nagyon gyenge lett az egész. Felemásra sikerült az egész.

2019.04.18 Norbert93

Bár nem sikerült akkora párost alakítaniuk, mint Chris Tuckerrel, de jó volt őket együtt látni, szépen vitték ezt a kis laza vígjátékot a hátukon. Kissé gyerekes, de nem rossz értelemben. Kijut humorból és verekedős jelenetekből is bőven.

2019.01.20 szabomarc

Mindkét főszereplőt kedvelem, így nem meglepetés, hogy tetszett a film. Vicces volt, jók voltak az akciójelenetek is, a sztori is izgalmas, bár egy átlagos akciótörténet.

2016.10.07 adamkatka

Tipikus Jackie Chan film, pörgős, vicces, mozgalmas, és minden jelenete tartogat meglepetést. Aki szereti a színészt, annak ez a filmje is tetszeni fog, igazi kikapcsolódás,nagyszerű befejezés. :-)

Fann Wong amikor kiszakítja a képet, megfordulása közben egy másodpercig kék lesz.Szerző: zselyke

Aaron Taylor-Johnson egy kisfiút játszik, akiből állítólag később a híres színész, Charles Chaplin lesz. A valóságban Chaplin két évvel a film eseményei után, 1889-ben született.Szerző: kázsé

Az esernyős harc közben az Ének az esőben zenéje hallható.Szerző: kázsé

Fann Wong nem rendelkezett előzetes harcművészeti ismeretekkel, csak a balettben szerzett tapasztalata segített neki a szerepre való felkészüléskor.Szerző: kázsé

Gen V
Hol nézheted: Amazon Prime