Garantált szerelem

Garantált szerelem

Love, Guaranteed
sbesz

Heather Graham

Susan (Rachael Leigh Cook) próbálja az ügyfeleit elveihez hűen képviselni a bíróságon, ez azonban nem tűnik túl jövedelmező módszernek. Egy nap azonban nem mindennapi megbízást kap egy csalódott férfitól, aki ráadásul jelentős összeget fizet neki, ha megnyeri a pert. Nick (Damon Wayans Jr.) egy… Több

Premier: 2020.09.03. | Netflix (2020.09.03.)

KULCSSZAVAK

2020.10.27 indingo

Nagyon átlátszó volt a története, még egy 5 éves is megmondta volna 10 perc után, hogy mi lesz a vége. A két szereplő közti kémia sem volt meg, a történet stílusa is együgyű.

2020.09.06 BaloghBogi42

„A szerelem nem kockázat. Kihagyni lenne az.”

A Netflix egyik legnépszerűbb romantikus drámája Rachael Leigh Cook és Damon Wayans Jr. főszereplésével veséz ki egy igen megosztó témát: lehet-e garantálni a szerelmet?! A történet főhőse, Nick ennek felderítéseként, találkozott és randizott is ezer különböző emberrel. Mindegyikben volt valami egyedi, kissé furcsa tulajdonság, de ő még az ezredik randi befejeztével is magányosnak érezte magát mindaddig, amíg nem találkozott Susannal, a leendő ügyvédjével. Kapcsolatuk nem hibátlan, nem egészítik ki egymást tökéletesen, nem olvasnak a másik gondolataiban, mégis kölcsönösen felforgatják egymás életét. A sztori legnagyobb tanulsága azonban mégsem az, hogy kiderül, a szerelem nem egy olyan dolog, amit biztosra lehetne állítani, hogy egy fixált mennyiségű ember után megtalálsz. A szerelem egy megfoghatatlan érzelem, aminek sok helyzetben, bizonyos emberek közt létre sem kellene jönnie, de mégis megtörténik. És nem azért, mert így volt megírva, hanem mert van a másikban valami, amivel képes olyan közhelyes, de varázslatos érzéseket ébreszteni benned, melyeknek a létezésükben még csak nem is hittél azelőtt. A szerelem egy szakadék, melybe muszáj bevállalnod az ugrást, akkor is, ha csak bízhatsz abban, hogy stabilan érsz majd földet. De mindenek előtt „a szerelem nem kockázat. Kihagyni lenne az.”

2020.09.04 stomachh

Tipikus romkom, klisekbol epitkezik, nulla eredeti otlettel. Csak lanyoknak, vodros jegkremmel.

2020.10.19 Kanyi

klisses nagyon de az erzelmi szala engem nagyon megfogott es bar tudni lehet hogy szerelem lesz a vege en azert nem meglepodtem hogy a story igy ert veget

2020.09.05 violet_hope11

Egyáltalán nem rossz film, a maga műfajában viszont nem kiemelkedő. Az alaptörténet szerintem vicces és aranyos, könnyed szórakozást ígér. A szereplők időnként elég bugyután viselkednek, ennek ellenére nem bántam meg, hogy végignéztem. Kizárólag a romantikus vígjátékok kedvelőinek ajánlom. :)

Rachael Leigh Cook és Damon Wayans J. is balkezes.Szerző: hp

Az ügyvéd autója egy Volkswagen Karmann Ghia, amelyet 1955 és 1969 között gyártottak, és mára viszonylag ritkaságszámba megy. Láthattuk más filmekben is, például a Kill Billben vagy a Volt egyszer egy Hollywoodban (Quentin Tarantino) is.Szerző: hp

Love Life
2020