Káprázatos holdvilág

Magic in the Moonlight
indingo
Woody Allen
Emma Stone

Wi Ling Soo minden idők legünnepeltebb bűvésze nem más, mint egy mogorva, zsémbes, angol férfi, Stanley Crawford (Colin Firth), aki nem mellesleg ki nem állhatja azokat, akik azt állítják, hogy képesek igazi varázslatra. A neves bűvészt meggyőzi legjobb barátja, Howard Burkan (Simon… Több

Rendező: Woody Allen
Író: Woody Allen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2014.11.13.

2021.08.26 KCintia

Nem vicces, nem szórakoztató

Napok óta meg akartam nézni ezt a filmet, mert szeretem a benne lévő színészeket, illetve jó néhány pozitív véleményt is olvastam. Nekiálltam: unalmas volt, számomra nem szórakoztató, és a romantika se volt egy nagy durranás benne. Konkrétan az utolsó 10-15 percre már el is aludtam.

2019.01.29 indingo

Könnyed délutáni szórakozás némi szarkasztikus humorral, csipkelődéssel és hát az elengedhetetlen romantikával. Colin Firth fantasztikusan hozza az ironikus, merev főszereplőt.

2017.10.22 Deku

Szeretem az olyan filmeket amik többszöri megnézés után sem válnak unalmassá. Ez olyan film amit bőven megtudok nézni többször is vagyis egy igazán kellemes hangulatú sztori. Végig letudta kötni a figyelmemet, ez hatalmas érzés.

2017.08.16 Berto49

Talán már írtam valahol, hogy színészként rühelem, de rendezőként becsülöm és egyes filmjeit zseniálisnak is tartom. W. Allen immár 80 éves! és ennek ellenére évenként „szállít” egy-egy filmet. Ezt elsősorban Colin Firth miatt néztem meg. Jól kezdődö... Több

2016.04.17 andor50

Egyáltalán nem ilyen filmre számítottam, mikor elkezdtem megnézni. De nagyon aranyos, varázslatos és szép történetet kaptunk. Szeretni valóak a szereplők, még akkor is ha néha nagyon mogorva Colin Firth karaktere. Szép történet, szép köntösben, egyszer megéri megnézni.

Bár a film 1928-ban játszódik, a főszereplő autója egy 1930-as Ford Model A.Szerző: hp

A történet a húszas évek Francia Riviéráján játszódik.Szerző: hp

Az első előzetest 2014 május 21-én mutatták be.Szerző: ps