Térkép a csillagokhoz

Sarah Gadon
Olivia Williams
Sarah Gadon
Evan Bird

A történet középpontjában a Weiss család áll. Stafford (John Cusack), a családfő sikerét egy önsegítő programnak köszönheti. Felesége, Cristina (Olivia Williams) fiuk, Benjie, a 13 éves gyereksztár karrierjét egyengeti. Stafford kezeli a kissé bolond Havannát (Julianne Moore), a nem túl ismert… Több

Forgatókönyvíró: Bruce Wagner
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2014.09.11.

2017.07.29 Lonka

Egy különleges és som mondanivalóval bíró filmet vártam, amit részben meg is kaptam. Voltak benne jó gondolatok, de sok üres párbeszéd is ami léggé felhigította a történetet.

2017.04.17 indingo

Nem egészen tudom, hogy mit is láttam...értettem azzal nem volt baj. Kicsit ha rendezettebb a történet vezetése, akkor élvezhetőbb lett volna az alkotás.

2015.05.02 Vitya

Kicsit keszekuszara sikerult a film, es az osszevisszasagban nehez kovetni hogy mit is akar kifejezni, mi a mondanivaloja. Jo szineszektol jobbat vartam. Joindulattal kozepes.

2015.04.21 dóri

Nem egy könnyű habos babos film az biztos. A színészek nagyon jók benne és a történet is végig fenntartja az izgalmat és a rejtélyt. Viszont az nem tetszett, hogy a karakterek nagyon a végleteket jelenítik meg, ahogy maga az egész film is. Mindenek csak a legrosszabb oldalát mutatja.

2015.11.28 fazsuzso

Érdekes hangulatú film, egyedi karakterekkel, sok fekete humorral, amit vagy szeretsz, vagy nem... Jó a szereplőválogatás, nem szokványos film, érdemes megnézni.

A díj, amit Agatha bunkósbotként használ, a kanadai Genie-díj, amit David Cronenbergnek karrierje során öt alkalommal ítéltek oda. A díjat egyébként 2012-ben osztották ki utolsó alkalommal.Szerző: ps

A film alkotói Dr. Stafford szerepére eredetileg Viggo Mortensent szerették volna leszerződtetni, azonban a színész szűkös időbeosztása miatt nem tudta elvállalni a szerepet.Szerző: ps

David Cronenberg csaknem ötven éves karrierje során most forgatott először az USA-ban.Szerző: ps

Carrie Fisher, a Star Wars filmek Leia hercegnője a filmben önmagát alakítja.Szerző: ps

Értékelés: 9.5/10
(2015. 08. 06.)
Szegény gazdagok
Hollywoodban egyetlen szabály van, a felszínen maradni bármi áron. Mellbevágó mozi erős alakításokkal. Több