Mennyei teremtmények

Mennyei teremtmények

Heavenly Creatures

Pauline és Juliet egy új-zélandi kisvárosban élnek. Az iskolában barátkoznak össze, a köztük lévõ társadalmi különbség ellenére. Juliet angol és jól szituált, Pauline rosszul öltözött és szülei mindennapos gondjai lehúzzák nagyra törõ álmait. Ketten… Több

Rendező: Peter Jackson
Forgatókönyvíró: Fran Walsh, Peter Jackson
Ország: Németország, Új-Zéland
Premier (HU): 1997.05.08.
Kate Winslet

2020.05.10 Artemisia

Egy józan ésszel érthetetlen témát , egy anyagyilkosság előzményeit dolgozza fel. Bár egy ilyen tett mindig nehezen megerthető lesz, a film igyekszik hűen ábrázolni a történteket, ahogy a lányok valóságérzete megingott, ahogy egyre mélyebbre sülyed... Több

2015.08.16 Corazon.Donq

Ez az a film volt, amire azt mondom, hogy nem. Tudom sokak nem értették, de számomra nem adta át azt, amit másoknak ezek szerint igen. A szereplőkkel nem lett volna semmi gond, számomra a sztori volt az, ami nem jött át.

Kate Winsletet annyira megviselte a szerep, hogy több hétig otthon pihent a forgatás után.Szerző: Artemisia

Kate Winslet első filmes csókját filmbéli kolleginájával, Melanie Lynskey-vel élte meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Peter Jackson ebben a filmjében is vállalt egy pillanatnyi cameo szerepet.Szerző: wintermat

Kate Winslet egyike volt annak a 175 lánynak, akiket meghallgattak Juliet Hulme szerepére. Szerző: rbernadett