Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával

Micimackó: Tavaszolás Zsebibabával

Winnie the Pooh: Springtime with Roo
Riot

Zsebibaba feldúlt, amikor Nyuszi lemondja a húsvétot, és helyette a "tavaszi nagytakarítás napját" hirdeti meg.

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: A. A. Milne, Tom Rogers
Premier (HU): 2004.03.23. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2019.11.29 Timon

Tartalmazhat cselekményelemzést. Húsvéthoz is jó rész készült.A történetet nem tartom igazán átlagosnak,de ez a legjobb, hogy újdonsággal lep meg.A végén az időutazásos lapozás pedig már-már vicces volt. 10/10

2019.07.25 Ms. Akárki

Imádnivaló mese amit még felnőtt fejjel is szívesen újranézek a gyerkőcökkel. Micimackó mese összes karaktere közül a legédesebb és legnaivabb karakter Zsebibaba. Tanulságos és érzelmes mese, ami húsvét közeledtével tökéletes választás lehet.

2016.06.18 stif

Megunhatatlan, és nagyon örülök, hogy nem merül ki a Disney koncepciója a sorozatban. Klasszikus is egyben, ezt tényleg minden generációnak látnia, olvasnia kell!

2018.03.07 kevelin

Micimackó történetei továbbra is szuperek és külön öröm, hogy ezt a több évtizedes sztorit nem rontották el felesleges animációkkal és plusz értelmetlen történetekkel. Megmaradt annak a szerethető és tanulságos mesének ami mindig is volt.

2015.07.26 one1970

Engem Micimackó butasága... Hogy is mondjam, irritál... Szerintem nincs jó hatással a gyerekekre, számomra az összes rész bugyuta. És bár magam ellen beszélek, de Tigrist nagyon kedvelem.