Mintaapák
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Lonka   2020. 02. 28.

A jobb magyar sorik egyike. A Danikát alakító kis srác zseniális. A története egész jó.

indingo   2019. 11. 16.

Földes Esztertől és Kovács Patríciától feláll a hátamon szőr, de a férfi színészek sokat kompenzálnak és a kis szőke "anyátlan" kisfiú is nagyon cuki. A történet picit egyszerű, bár van benne pár ütős poén.

Szilonka   2020. 01. 31.

Nagyon példa mutató sorozat. Főként a nők készítenek ki benne. Van aki megcsalja a párját, a másik elhagyja a gyerekeit.

TomÁcs   2019. 11. 20.

Helyes és könnyed magyar sorozat, jó színészekkel. Nekem a karakterek is tetszenek, főleg Iván tudott azonosulni a szerepével.

VvV   2019. 11. 12.

Az előzetes alapján egy fergeteges sorozatra számítottam. Remek színészek a középpontban. Szabó Kimmel Tamás, Mészáros Béla, Klem Viktor a jelent, Fenyő Iván a kicsit már a múltat képviseli. A sorozat ismét egy külföldi adaptáció, tehát nem egyedi ötlet. A történetben sok újdonság nincs, amit ne láttunk volna már más filmekben/sorozatokban. A humora erőtlen és erőltetett. Többet sejtetett elsőre a sorozat, nem adok neki hosszú jövőt.