Mondhatsz bármit

Mondhatsz bármit

Say Anything...

Mi mást akarhatna egy kétballábas kamasz, mint kick-box világbajnokká válni? És ki másba szeretne bele, mint az osztály legszebb, legokosabb és legmagányosabb lányába, akit mindenki elkerül? Az ilyen szerelmek az életben csak a legritkább esetben, vagy inkább sosem válnak valóra,… Több

Premier: 1989.04.14. | Disney+ (2022.06.14.)

2015.12.23 fazsuzso

Számomra kicsit hiteltelen volt a film, túl naív a szerelem amiről szól. A szereplők nem túl bonyolultak. Átlagos, közhelyes film. A befejezés viszont szép.

A leghíresebb jelenethez (amikor Lloyd egy magnón lejátszik egy számot Diane-nak) számos dal felmerült, mielőtt Peter Gabriel "In your eyes" című dalát kiválasztották volna. Többek között Billy Idol "To be a Lover"-ja vagy The Smithereens-től az "A girl like you".Szerző: ArpiHajdu és Réci

Eric Stoltz produkciós asszisztensként dolgozott a filmen. Stoltz és a rendező, Cameron Crowe jó barátságban voltak, így engedte a színésznek, hogy némi tapasztalatot szerezzen a kamera mögött is. Stoltz mostanra híres Tv rendező lett, olyan sorozatok kötődnek a nevéhez mint a Glee vagy a Doktor Addison.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben számos színész és zenész kapott cameo szerepet. Jeremy Piven a Karatekölyökből, Don "The Dragon" Wilson, Stone Gossard a Pearl Jam-ből, Bebe Neuwirth a Cheers-ből. Továbbá Joan Cusack is, aki a filmben is John Cusack nővérét alakítja.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Diane Court szerepére felmerült Julia Roberts, Elisabeth Shue és Jennifer Connelly neve is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2019. 06. 04.)
Say Anything... (1989)
Kedvelem Cameron Crowe munkásságát. Nem, mintha mélyen beleástam volna magam a filmjeibe, de azért, amit láttam tőle, azok szórakoztattak. Főleg, mert a történet mellett még egy életérzést is erősen tudott közvetíteni számomra, a karakterein keresztül. Szóval, ha jobban odafigyelt rá az embert, többet kapott, mint a vásznon pergő száz perceket.... Több