Mortal Kombat 2. - A második menet

Mortal Kombat 2. - A második menet

Mortal Kombat: Annihilation

Shao Kahn megsérti a küzdelem szent szabályait, hogy megkaparinthassa magának a Föld nevű bolygót. Csatasorba állítja rettenetese kegyetlenségükről elhíresült megsemmisítő osztagait. Ezek élén olyan kipróbált hívei állnak, mint Sindel, a valaha gyönyörű királynő, aki mára alig több, mint élő halott, Mortaro, a kentaur, valamint Ermac, a titokzatos vörös nindzsa, a telekinetikus erők nagymestere. A föld minden reménye maroknyi harcos, Rayden, Liu Kang, Kitana, Sonya Blade, Johnny Cage és Jax önfeláldozásán és hősiességén múlik. Az ő céljuk nem több, mint eljutni abba a titokzatos templomba, ahol megtanulhatják, hogyan szálljanak szembe a gonosz erőivel, hogyan legyenek képesek arra,… Több

Premier (HU): 1998.06.18.

Mortal Kombat  (1995)

2021.08.28 elekm90

Ez a film tipikusan annak az esete, hogy a rajongók kiszolgálása mennyire a minőség rovására tud menni. Bele akarták tenni a teljes MK3 gárdát, de ezáltal egy oltári nagy hülyeség lett a film. Pedig koreográfia szintjén fejlődött az elsőhöz képest, néhány bunyó egész ötletes. Minden másban viszont messze alulmarad.

2016.06.30 Thibo84

A rengeteg karakter amit a filmbe zsúfoltak bele, egyszerűen megfolytja a filmet. Amikor először láttam hüledeztem tőle, de aztán rá kellett jönnöm, hogy az első rész színvonalát egy kicsit sem éri el. Sajna.

2019.04.25 Norbert93

Na ez az a film, amire gyerekkoromban is azt mondtam, hogy gagyi. Még az akkori technikához képest is borzalmas grafika jellemzi, a koreográfia hihetetlenül borzalmas, ahogyan a sztori is. Egy 8 bites játékba több fantázia szorult.

2016.02.12 Balint

Azt hiszem erre mondják azt, hogy fölösleges folytatás, vannak jobb pillanatai de a végére teljesen nevetséges lesz :S

2016.04.27 ereln

Sajnos nem olyan jó, mint az első része és sok színészváltás is volt, de mégis számomra egy igazán klasszikus alapmű. A verekedések és a zenék nagyon jók benne, de a sztori elég lapos lett.

Mint az első rész esetében, úgy ennél sem vizsgálták kritikusok a mozis megjelenést megelőzően.Szerző: Thibo84

Rob Hill kiemelte a filmet A Rossz Mozik Bibliájában (The Bad Movie Bible).Szerző: Thibo84

Sylvester Stallone állítólag elutasította Baraka szerepét.Szerző: Thibo84

Chris Conrad-ot Pet E. Johnson ajánlotta be Johnny Cage szerepére.Szerző: Thibo84