NA

Mosolyka Majd helyett MOST - A pillanat értéke (2018)

Mosolyka Majd helyett MOST - A pillanat értéke

A film zeneszerzőinek a kiválasztásánál szóba került Riz Olivér, Molnár Ferenc Caramel, Vékony Zoltán kétszeres fonogramdíjas zenész és Clint Eastwood fiának Kyle Eastwoodnak is a neve, aki édesapjának több filmjében is erőstítette a zenei alkotókat. Kyle Eastwooddal a film producerei Hozleiter Fanny Mosolyka és a férje Pegasus Envoyé London Soho negyedében találkoztak először a Ronnie Scott's Jazz Clubban mindenféle előzetes egyeztetés nélkül. (Mosolyka.Com)

A filmet Hozleiter Fanny Mosolyka 30 -dik születésnapján tervezik bemutatni 2018 november 17 -én. (Mosolyka.Com)

A film Hozleiter Fanny Mosolyka nagy sikerű Te döntesz bestseller könyvének a folytatása, mely megtörtént eseményeket dolgoz fel. (Mosolyka.Com)