Nagy zűr kis Kínában

Nagy zűr kis Kínában

Big Trouble in Little China

Jack Burtonnek (Kurt Russell) új, veszélyes feladattal kell szembenéznie. A gonosz varázsló, Lo Pan (James Hong) elrabolta barátja, Wang Chi (Dennis Dun) menyasszonyát, hogy megtörje az őt sújtó átkot. Jack és Wang halálos küzdelembe kezdenek, hogy megmentsék az elrabolt lányt, ám a harc… Több

Forgatókönyvíró: W.D. Richter
Premier (HU): 1988.07.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.05.07 Lóri Ádámcsik

Jobbra számítottam

Úgymond klasszikusnak számít a film és egy ajánlóban belefutottam a minap. Adtam neki egy esélyt az előzetest is megnézve, de picit jobbra számítottam. A történet és a hangulat jó, de valahogy mégsem volt annyira szórakoztató mindent egybe vetve.

2017.02.11 ArpiHajdu és Réci

Kövezzetek meg érte, de szerintem ez a film iszonyatosan gagyi, még akkor is, ha nem veszi magát komolyan. Még paródiának sem tudnám nevezni. És itt nemcsak az idejétmúlt speciális effektusokra gondolok. Pedig az alapötlet tetszett: egy távoli kultúr... Több

2018.01.18 BoBamburg

Legnagyobb ereje a filmnek a hangulata, hisz egy percig se kell komolyan venni (amire már az elején is utalnak), hisz ez egy vígjáték. A speciális effektek jók, na meg egy két random mindf*ck jelenet eléggé feldobja a film hangulatát :D Eltudom képze... Több

2015.09.01 Mr. Zero

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.

2015.03.09 FunBoi

Klasszikus nyolcvanas évek film, ami hálistennek nem veszi magát túlságosan komolyan, és nagyon egyedi, humoros hangulatot tud teremteni. Kurt Russellnek nagyon jól áll ez a szerep.

A történet szerint Lo Pen feleségeinek zöld szeműeknek kell lenniük. A való életben sem Kim Cattrall-nek, sem nak sem zöld a szeme, hanem barna (a filmben zöld kontaktlencsét hordanak).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez volt John Carpenter és Kurt Russell negyedik közös filmje.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kurt Russell a Hegylakó főszerepét dobta a Nagy zűr kis Kínában főszerepéért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A stúdió Jack Nicholsont és Clint Eastwoodot is javasolta Jack Burton szerepére.Szerző: kázsé