Nap, széna és pár pofon

Nap, széna és pár pofon

Slunce, seno a pár facek

Az idilli cseh falucskában régi ismerőseink folytatják megszokott életüket: a nagymama óbégat az udvarra kitett ágyban, termetes lánya unja a férjét és pöröl a családjával, a falu két bombázója pedig veszekszik a közös pasin.

Rendező: Zdenek Troska
Forgatókönyvíró: Zdenek Troska, Petr Markov
Ország: Csehszlovákia
Premier: 1989.07.01.

2023.04.14 Gamehun638

Nagyon jó kis csehszlovák vígjáték. Minden benne van, ami a korhoz tartozik. Jó látni, hogy a szereplők élvezik azt, amit csinálnak. Az első részt sikerült tovább vinni és magasabb szintre emelni ezt az egészet. Sajnos a harmadik / Erotika részével már visszaestek. Viszont ott kapott egy korrekt lezárást ez a világ is.

2015.02.09 tomvétsz

Az első rész igazi kultikus alkotás, de ez nekem még sokkal jobban tetszett. Ott az ötlet mindent vitt, ez a rész viszont sokkal kidolgozottabb, és szerintem még viccesebb is. Imádom az összes szereplőt, minden sóhajtásuk, gesztusuk abszolút hiteles.

2015.05.26 Bulki

A második rész sem lett kevésbé nagyszerű és humoros mint az első. Itt van majdnem az összes szereplő, az összes falusi zseniális, minden kicsinyes tulajdonságukkal együtt. Ami egy kicsit zavart, hogy akármennyire is jól szórakoztam, túl hosszú volt.... Több

2015.08.28 Fintil

Az agro-komédiák csúcsa! :D