Új csaj

6. évad (2016) - 22 epizód
7. évad (2018) - 8 epizód

Chloe Bridges
Zooey Deschanel

Jess, miután pasija megcsalta, és szakítottak, kénytelen új lakást keresni. Hamarosan rábukkan a tökéletes albérletre, csakhogy lakótásai mind férfiak lennénk. Jess azonban annyira beleszeretett a lakásba, hogy annak három lakója sem tudja… Több

Premier: 2011.09.20. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.09.01 Bazzzsi

Rengeteg mókás pillanatot hozott az életembe ez a sorozat. A karakterek kedvelhetőek, hétköznapiak, elérhetőek. A szerelmi szálak sem lettek túlbonyolítva és a legvégén minden a helyére állt.

2017.11.13 indingo

Az évadok előre haladtával egyre jobb lett. Kicsit újkori Jó barátok, bár azért sosem voltam úgy oda mint ezért. Kedvelhetőek a szereplők és szeretem a rövid részeket.

2017.08.21 Deku

Frenetikus humora van a sorozatnak. A karakterek szerethetőek, mindenki a maga módján a saját stílusa miatt megkapó. Nem tudnék senkit kiemelni külön. Ajánlom mindenkinek.

2017.10.21 Lamboh

Egyszer elkezdtem, de fogalmam sincs meddig jutottam. Nem rossz, de nem kapott el annyira, hogy folytassam.

2016.04.10 Szilonka

Jópofa kis sorozat, nekem bejött. Néhány részt többször is láttam. Nagyon jók benne a párbeszédek, jó a humora a filmben. A szinkron kezdetben zavart, de aztán megszoktam.

Zooey-nak vagy egy bandája, melynek neve She & Him.Szerző: Archívum

A FOX külön megkérte Jake M. Johnson-t, hogy fogyjon le 15 kilót.Szerző: Archívum

Jake M. Johnson és Lamorne Morris mindketten Chicagoból származnak, és nagy rajongói Windy City-nek.Szerző: Archívum

Max Greenfield retteg a madárféléktől.Szerző: Archívum

Nick Miller karaktere eleinte jobban hasonlított volna Winston-ra, azonban a sorozat előrehaladtával a készítők úgy gondolták, hogy jobb lesz, ha kissé gyerekes személyiséget kap.Szerző: Archívum

Fapad
2014