Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Ricky Gervais

Larry Daley (Ben Stiller) elképesztő kalandokat élt ált a New York-i Természettudományi Múzeumban és a washingtoni Smithsonianben, de ezzel még korántsem értek véget megpróbáltatásai. Az éjjeliőr ismét felölti az egyenruháját, és miután a látogatók hazamentek, újabb hihetetlen kaland veszi… Több

Rendező: Shawn Levy
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.12.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.30 JRD

Nem a legjobb film, de szeretem ezt a sorozatot. Kedves, szórakoztató film, mely mindenki számára remek kikapcsolódást nyújthat. Családi vígjáték némi aranyos akcióval fűszerezve. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Itt már el van lőve az összes puskapor, és ami maradt, az meg nedves. Egyszóval, ez így gyenge, vagyis átlagos, mert egy-két humorbomba azért robban benne. Stiller sem olyan, mint az első két részben. Kár volt ezért a folytatásért.

2017.04.11 indingo

Az első kettő sokkal-sokkal jobb volt. Talán már minden puskaport ellőttek, nem kellene mindenből trilógiát csinálni. Fura volt Robin Williamsat a képernyőn látni.

2020.04.18 Yosihiro

A fáraó titka

Azt hiszem nem bántok meg senkit ha azt mondom ez a harmadik rész jól sikerült. Bár igazából nem vártam nagy durranást de végre eltértek a megszokottól és "színt" hoztak a történetbe ami nem sablonos volt. remek választás volt London azt hiszem ez a forgatókönyv remek lett. Bár Robin W. halála azt hiszem ezt a filmet még emlékezetesebbé tette számomra. Igazából ebben a részben is főszerepet vállalt és szerintem nélküle ez a sorozat sem lett volna olyan magas színvonalú ami lett. Összességében a történet forgatókönyve adja meg a gerincét a filmnek ami a vágást és rendezést is vezette így az jó lett. A szinészek ugyan nem alkottak nagyot, de mondhatjuk azt Robin W. halálával ez felértékelődik. A zenei és hangi effekteknél én csak Alan S. zenéjét tudom olyan szintre emelni amely az egész sorozatban a jó kategóriát képviseli. Így ez a produkció elnyerte a négy csillagot. Szerintem a humor része is jó lett és H. Jackman szerepe ugyan nem nagy de mégis ad valami hozzá az egészhez. Igazából ezt a filmet minden korosztály számára tudom ajánlani remek kikapcsolódás és csak reménykedni tudok abban, hogy talán talán mégy egy részt összehoznak ebből....... Üdv Yosi

2019.05.31 Norbert93

Túlnőttünk magunkon, de nem áll (teljesen) jól

A nagy gyerekek meséje folytatódik, ám sajnos, ahogyan az lenni szokott egy ötletes film folytatásaként, gyengébb is lett, mint az első vagy a második rész. Kicsit több akar lenni folytatásként, de a kevesebb néha több elv talán a legjobb kifejezés rá. Mindezek mellett nem tudtam úgy elmenni mellette, hogy ne élvezzem a filmet, mert ebben tökéletes, hogy kikapcsolt aggyal szórakoztasson, de igazság szerint, amint vége van úgy törlődik a film élménye is. Egyáltalán nem rossz, ne essen félreértés, egy másik film másik hozzászólását idézve "könnyed limonádé film". Se több, de kevesebb.

Ben Stiller és Owen Wilson 11. közös filmje. Szerző: dulkap

Ez Robin Williams utolsó filmje. A most készülő Megtehetek bármit (2015) című filmben csak a színész hangja lesz hallható.Szerző: ps

A filmet Mickey Rooney és Robin Williams emlékének ajánlották a készítők.Szerző: ps

Nick Daley szerepét a korábbi részekben Jake Cherry alakította, most viszont Skyler Gisondot játssza a karaktert.Szerző: ps