Női szervek

Női szervek

The Heat

Sarah Ashburn (Sandra Bullock) kőkemény FBI-ügynök. Férfiakat is meghazudtolóan precíz, és mindenre elszánt munkamániás, akit azonban ki nem állhatnak a kollégái, és összeférhetetlensége miatt távol tartják a ranglétrától. Most egy új ügyet és új társat kap a bostoni rendőrségtől: a szinte… Több

Rendező: Paul Feig
Író: Katie Dippold
Premier (HU): 2013.07.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.23 Dodi

Imádom, nálam top 5 vígjáték filmben benne van. :))

2021.07.11 Laca//Ho/rr/oR//

Jó páros

Nehéz általában egy olyan vígjátékot letenni az asztalra, melyet sikerül magával a történettel és a jól kiválasztott színészekkel egybegyúrni, és ezt úgy a vászonra teríteni, hogy az adott jelenetek "üssenek". Jelen esetben a páros: Sandra Bullock és Melissa McCarthy nagyon jó választás volt a szerepre, de McCarthy játéka volt az, amit még is kiemelnék. Nagyon jó volt erre a trágár, nyers, őszinte karakterre, amit el kellett játszania, mert nagyon át tudta adni azt a jellegzetes kisvárosi rendőrnő jellemet. Bullock volt a nőiesebb a csapatban, maga a komoly, elszánt, ízig-vérig a "munkájára koncentráló nő", aki szintén jól hozta a kötelezőt. Paul Feig és Katie Dippold remek forgatókönyvet és rendezést tudhatnak maguk mögött mindazokkal az ötletekkel, amiket meg tudtak valósítani, és azokkal a vicces jelenetsorokkal, amit a két főszereplőnek köszönhetnek. Általában hajlamosak egy-egy vígjátékot túlerőltetni, vagy éppen a határokat feszegetni, vagy netán átlépni, de ennél a komédiánál sikerült még pont a határvonalat meghúzni. Összességében egy remek kis estés vígjátékot kaptunk, helyenként jól irányzott drámával.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, végig vicces, kicsit morbid, de még pont a határon van.

Trágár, közönséges, ezért kissé morbid. A humor nem ült, és Sandra Bullock nagyon gyengén muzsikált. Nem értem, minek vállal el egy ilyen filmet.

2017.05.02 indingo

Adott két színésznő, aki egymás elletettjei és máris adva van egy jó film. Bírtam a történetet, hogy Melissa az elborult agyú nyomozó, míg Bullock a kimért.

A fickó, akivel Mullins csókolózik a bárjelenetben, valójában Melissa McCarthy férje, Ben Falcone.Szerző: SódóGA

Ashburn portréfotója az évkönyvben Sandra Bullock tablóképe volt az 1982-es Washington-Lee High School végzős diákjai közt, Arlingtonban, Virginia államban. A fogszabályzót és a szemüveget azonban utólag rakták rá a film kedvéért. Szerző: SódóGA

Hasonló történetet dolgozott fel a Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk, melyben szintén Sandra Bullock játszotta a főszerepet. Bullock harmadik alkalommal alakított FBI-ügynököt: Beépített szépség (2000), Beépített szépség 2: Csábítunk és védünk (2005). Szerző: SódóGA

Eredetileg Melissa McCarthy nem tudta volna vállalni a filmet a Személyiségtolvaj (2013) és a Mike és Molly című sorozat miatt, de végül sikerült összeegyeztetnie a forgatásokat.Szerző: SódóGA