A mi jövőnk

A mi jövőnk

Nos futurs

Yann sikeres biztosítási ügynökként az átlagfelnőttek eseménytelen, unalmas hétköznapjait éli. Nem talál az életben túl sok örömet és boldogságot, még barátnője oldalán sem. A lány egy meglepetésszerű születésnapi partit szervez a férfinak, ami jó alkalmat kínál az időutazásra.… Több

Rendező: Rémi Bezançon
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2016.04.14.
Roxane Mesquida

2017.02.02 pepmed

Ez egy üres, semmitmondó film, a szokásos humorklisékkel. Nagyon gyenge.

2016.10.24 gennaddifix

Aranyos, "délutáni" film. Nagyon könnyed humora van, így az egész család jól szórakozhat rajta. Máskülönben eléggé felejthető.

A film összbevétele 1 035 527 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 309 842 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 409 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2016. 05. 10.)
Egy problémáról édeskésen
Fájdalommentes dráma ez, a probléma ugyan megjelenik és komoly kísérletet tesz a rendező, hogy fel is dolgozza azt, de bohókás humorral addig finomítja, míg az éle teljesen elvész, s a fájdalom, a megrázkódtatás egy biztonságos matracba puffan a sokadik emeletről. 6/10 Több

(2016. 04. 14.)
A mi jövőnk első ránézésre nem is olyan film, amitől az ember azt várná, hogy a végén majd átértékel mindent, amit korábban látott, de talán épp ettől lesz még nagyobb a meglepetés. 60/100 Több