Ő a megoldás

Ő a megoldás

All About Steve

Meggyőződve arról, hogy egy CCN operatőr az igaz szerelme, egy excentrikus keresztrejtvényfejtő követi őt, miközben beutazza az egész országot, remélve, hogy meggyőzheti őt arról, hogy összetartoznak.

(Hupka Adrián)

Rendező: Phil Traill
Író: Kim Barker
Premier (HU): 2010.05.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.31 bajkaizoltan

Nekem tetszett a film. Kicsit lökött, de jó.

2017.05.02 indingo

Egy sokat kritizált film és Bullockot még Arany-málna díjjal is megdobták érte. Egy szerethető film egy helyes történettel és Sandra a karaktert nagyon hihetően hozta.

2023.01.07 dandelion1983

Én nagyon szeretem ezt a filmet. Pár éve találtam rá, és nagyon meglepett az alacsony pontszám. Szerintem irtó vicces, cuki, szívet melengető, és még a kellő tanulság is megvan benne. Sandra Bullocknak nagyon jó áll ez a szerep, olyan fergetegesen ho... Több

2016.04.30 Leoni

Szerintem tök érdekes ez a film, hogy Sandra Bullock egy ilyen izgő-mozgó, folyton beszélő fura lányt alakít, aki naivan túl hamar esik bele egy srácba. Én jó szórakoztam rajta, még akkor is, ha valaki szerint túljátszotta Sandra a hiperaktív lányt, mert én alapból kedvelem őt a vásznon. Kicsit ilyen road tripszerű film.

2017.07.30 Lonka

A Bullock-Cooper páros nekem tetszett, még ha nem is lett egy pár a végén, aminek külön örültem. A története olyan hebrencs, mint Sandra a filmben, néhol egészen humoros.

Sandra Bullock Arany Málnát "nyert" az alakításáért. A díjat személyesen vette át, ahova magával vitte a film sokszorosított DVD-változatait, annak érdekében, hogy jusson belőle mindenkinek a szavazóbizottságban.Szerző: GedyPapa