A válságstáb

Ann Dowd
Ann Dowd
Joaquim de Almeida
Billy Bob Thornton

Az amerikaiak által támogatott bolíviai elnökjelölt elég rosszul szerepel a közvéleménykutatások felmérései szerint. Itt jön a képbe a briliáns Jane Bodine (Sandra Bullock), aki minden szorult helyzetre tud valamilyen megoldást, s akinek ez a kampány volna a nagy… Több

Forgatókönyvíró: Rachel Boynton, Peter Straughan
Premier: 2015.09.11.

2020.10.01 indingo

Nekem nagyon tetszett a film dinamikája. Bullocknak is nagyon jól állt, a szerep a karakter. A történet kellően mocskos és elgondolkodtató.

2019.11.16 Artemisia

Katasztrófa

Egyszerűen szörnyű ez a film. Azt nem tudtam eldönteni, hogy megüti-e azt a fokot, mikor olyan rossz, hogy már jó, de az biztos, hogy nagyon rossz:'-) Na jó, annyira mégsem, mert itt-ott lehet rajta jókat derülni, de azt sem a forgatókönyv szerinti poénokon, hanem azon, hogy mennyire gyerekes, bugyuta jeleneteket vettek fel , egy-egy jelenetnek mennyire rossz a kivitelezése (pl.a buszos üldözés döbbenet, hogy milyen igénytelen). Kaotikus, szétzilált, össze-vissza ugrál a történések között. Az egész problematika és történetvezetés kérdőjeles, nincs igazi kiváltóoka, tétje,célja a filmnek. Olyan,mintha egyes összefüggéstelen jeleneteket összefűztek volna egy csak képekre apelláló, alapvetően mondanivaló nélküli montázsba. A színészi játékokról is ejtenék néhány szót. Azokra a legtalálóbb kifejezés a kínos. Egytől-egyig kínosak a karakterek. Kivéve Sandra Bullock-ét. Mert az övé vérciki...Katasztrófa Jane a filmbélí beceneve, ami nagyon találó, na de nem a jellemére, hanem a viselkedésére értve. Katasztrófális a karakter. Még Sandra Bullock sem mentette meg. A mellékszereplők szintén borzasztóak, ráadásul indokolatlanul, releváns szerep nélkül jönnek-mennek a filmben. Szóval szörnyű. Én nagyon kedvelem Sandra Bullockot, de valami szörnyű.

2016.03.07 rbernadett

Nem annyira sikerült rájönnöm, hogy mit szeretne mondani a film, aminek egyszerű oka van, gyakorlatilag senkivel nem tudtam azonosulni. Pedig a téma nagyon aktuális, Amerikában meg pláne, ennek ellenére sem. Értem én, hogy Sandra Bullock szerette vol... Több

2015.11.17 tamas84

Billy Bob és Bullock kettőse szerintem nagyon jól működik, de ez sem menti meg a filmet az unalomtól és a logikátlanságtól. Egyet értek az előttem szólókkal, de én megadom neki az átlagos jelzőt.

2015.10.21 tomtom

Lett volna potenciál ebben a dramedyben, de sem a sztori, sem az alakítások nem lettek emlékezetesek. Akkor már nézzétek meg a dokumentumfilmet, amit az érdekességek között is említenek itt a mafabon.

(2016. 04. 10.)
Demokrácia helyett hipokrácia
Önkritika, de legalábbis szarkazmus nélkül nem lehet filmet készíteni az amerikai politikai tanácsadás exportjáról. Ezért lett filmművészetileg sekélyes, politikailag pedig felháborító a George Clooney bábáskodásával és Sandra Bullock főszereplésével készült A válságstáb. 4/10 Több
Jobb idők
Hol nézheted: HBO Max,Disney+