1. évad (2017) - 10 epizód

Peter Mullan
Julia Garner
Julia Garner
Jason Bateman

Marty Birdöt, a pénzügyi elemzőt Chicago városából egy Missouri államában található vidéki kisvárosba helyezik, amely a festői Ozark-tó mellett található. A városban nincs túl nagy élet, a fő bevételt a nyugalomra vágyó turisták jelentik. Bird komoly adósságot halmozott fel, tetemes… Több

Premier: 2017.07.21. | Netflix (2017.07.21.)

2024.04.16 trixxy

Szuper sorozat, fordulatos, izgalmas, remek szereplőkkel. A főszereplő lány engem mondjuk határozottan idegesít, de tuti ez volt a koncepció, úgyhogy célba talált. Ajánlom mindenkinek!

2022.01.31 jakedave

Leült

A harmadik évad felénél elvesztettek, pedig az első évad tökéletes volt.

2018.01.26 Hondati

Kíváló sorozat! Remek párbeszédek érdekes színvilág.Lebilincselő sztori.A fotelhoz ragaszt! Várom a folytatást! A második évad sem okozott csalódást de vesztett a lendületéből.Kicsit langyosabb lett de megszerettem a szereplőket így kíváncsian várom... Több

2023.12.22 Robinson76

A pénzmosó apuka

Főhősünk a családja anyagi biztonsága érdekében illegális munkát végez, amelynek során önmagát is igazolni kívánja. Mindezt izgalmasan és erős légkört megteremtve teszi a sorozat. Az egyre bonyolódó cselekmények valósággal nézetik magukat, és kíváncsian várja a néző, hogyan keverednek ki a szereplők a slamasztikából. A környezet telitalálatnak bizonyult, és a fényképezés is magával ragadó, ugyanakkor bár tudatosság van benne, de néha már-már nyomasztó a táj. Messze nem hibátlan a sorozat, mert vannak benne logikátlanságok, és időnként lassú, sőt kissé vontatott is. Mindent összevetve elismerem, hogy a műfajában erős darab lett az Ozark, de számomra ennél nem volt képes igazán több lenni.

2023.04.19 MP170506

Nekem nagyon tetszett. Mindig tudtak csavarni egyet a szálakon. Jó színészekkel, izgalommal fűszerezett sorozat.

Jason Bateman minden filmjében és sorozatában ugyanazt a New Balance cipőt viseli. Szerző: jakedave

Az Ozark-tó mentén létezik egy bár, aminek a neve Marty Byrde's.Szerző: jakedave

Minden rész elején egy O betűben 4 szimbólumot láthatunk, amelyek az adott részt meghatározó történésekre utalnak. Szerző: jakedave