Powers

Egy világban, ahol az emberek és a szuperhősök egymás mellett élnek, egy gyilkossági ügyekben nyomozó detektív olyan bűntények nyomába ered, melyek természetfeletti képességekhez köthetőek.

(hp)

Susan Heyward
Michelle Forbes
Susan Heyward

2015.12.11 Sonny

Amilyen jól indult, s amennyire izgalmasnak ígérkezett, annyira elvesztette a későbbiekben a varázsát. Némely főhős szuperképessége vicces és nem jött be. Kicsit az volt az érzésem, hogy ez egy gyerekmese felnőtteknek.

2015.05.08 Thor

Nekem nagyon tetszett, annak ellenére, hogy a videojátékot nem ismertem. A cselekménye nem nagy szám, de a kivitelezés és a látványvilága egyedi és izgalmas.

A Powers világa nagyban hasonlít a Krispen játék alapján készült Infamous: Second Son (2014) című film történetéhez. A különbség a kettő között az, hogy míg az Infamous-ban a bolygó lakosainak csak kis hányada rendelkezik különleges képességekkel, addig a Powers-ban az ilyen hősökre börtön vár, nem pedig idealizálják és tisztelik őket, mint az előző által megjelenített világban.Szerző: erare

A széria első epizódjai kizárólag egy online videojáték játékosainak készültek.Szerző: erare

A filmsorozat az azonos című képregény alapján készült.Szerző: erare