Szalagavató

Szalagavató

Prom Night

Szörnyű tragédia árnyékolja be Donna életét. Három esztendővel ezelőtt egy mániákus gyilkos a szeme láttára mészárolta le az egész családját. A lány izgatottan készül a szalagavató báljára. Nem sejti, hogy a pszichopata gyilkos megszökött az elmegyógyintézetből és most visszatért, hogy befejezze azt, amit három éve elkezdett. Senkit sem kímél, mindenkivel végez, aki az útjába kerül. Ezen a vérgőzös éjszakán nem az a kérdés, hogy ki lesz a bál királynője, hanem, hogy ki fogja túlélni az álarcos gyilkos brutális ámokfutását.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.10.07.
Több

Prom Night  (1980)

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Egy jó kis randis tinihorror, szerintem izgalmas, a történet is egész jó, teljesen nézhető kategória.

2015.11.07 Toncsi

Én egész jól szórakoztam, nem egy túlzottan hátborzongató film, de megvan a maga hangulata. Egyszer nézhetős kategória, de ennek ellenére erre az egy nézésre is csak ajánlani tudnám.

2016.04.10 doobie

Hát, már elnézést, de szerintem ez egy elképesztően gyenge alkotás, nem tudom, mi volt a célja a készítőknek, de nekem nem igazán jött be. Egy biztos, hogy nagyon súrolja a nézhetetlen kategóriáját.

Johnathon Schaech a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Vérengzés
2016