Rock csont

Rock csont

Rock Dog

Bodi, a nagyszemű tibeti masztifftól azt várják, hogy a vidám, vidéki birka falu soronkövetkező őre legyen, ám ő attól tart, hogy nincsen meg benne a kellő szenvedély, hogy ezt a pozíciót apja, Khampa nyomdokaiba lépve betöltse. Minden megváltozik, amikor egy nap egy rádió pottyan le az… Több

Rendező: Ash Brannon
Író: Zheng Jun
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2017.03.09.

2019.06.13 Norbert93

Sokszor láttuk

Ismert sablonra épül, miszerint mindenki legyen olyan, mint amilyen szeretne és hagyja maga mögött azt amire rendeltetett. Nincs is ezzel semmi baj, de már annyiszor láttuk, hogy szóljon ez tibeti masztiffról vagy éppen viadorbikáról, gyakorlatilag az egyedi környezet sem ad túl sok eredetiséget. Egyáltalán nem rossz film, de semmi eredetit vagy maradandót sem tud felmutatni.

2016.10.06 ZiggityZag

Ez egy igazi tibeti rock kutya igazán rockos története. Jó lenne összehozni a kupaszkutyával egy közös dal erejéig :D fim egyébként nagyon tetszett, jó a filmzene, szerethető a főszereplő, és ennyi elég is ebben a műfajban.

2016.10.07 Bulki

A film vizuális kidolgozottsága hagy némi kvánni valót maga után, de a zenék fergetegesek a történet pedig magával ragadó, és ami külön jópont, hogy a legkisebbek is megnézhetik.

2017.10.11 Nemecsek

Ez a rock kutya kimondottan szerethető karakter. Habár a sztori nm igazán eredeti, ettől még képes magával ragadni.

2016.10.08 Stiff

Szerintem jól sikerült a Rock kutya, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehetett az eredeti szinkron :) Majd ha lesz lehetőségem azzal is meg fogom nézni.

A film összbevétele 23 157 646 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 475 370 forintot termelt. A hazai mozik összesen 28 102 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

J.K. Simmons és Mae Whitman korábban az Avatar: Az utolsó léghajlító angol szinkronján is együtt dolgozott. Szerző: hp

A Rock csont Sam Elliot harmadik animációs filmje (Barnyard - 2006, Dínó tesó - 2015). Szerző: hp

Zheng Jun, a film alapjául szolgáló képregény szerzője Kína egyik első rocksztárja volt a kilencvenes években.Szerző: ps

A film alapjait egy hazájában népszerű képregény ihlette, a Tibeti Rock Kutya, amit Zheng Jun rajzolt és írt.Szerző: ps

(2017. 03. 09.)
A Rock csont jól mutatja meg, milyen zsigeri érzés először meghallani egy jó kis rock and rollt, és azt is, milyen felszabadító csapatban zenélni, csak az a kár, hogy ha már végig bluest pengetnek benne, miért nem egy tökös rockslágert írtak a fináléba a szirupos Álomszép helyett. Bár a Rock csont a zenélés öröméről szól, igazán jó muzsika nem hang... Több