Fűrész 6.

Fűrész 6.

Saw VI
moov18

Strahm ügynök halála után Hoffman lesz Jigsaw hagyatékának egyetlen örököse, de ahogy az FBI nyomozass egyre inkább szorítja a nyaka körül a hurkot, újra be kell indítania a játékot, és Fűrész azon célja, hogy felrázza a társadalmat, újra "testet" olt.

A film sztorija beleillik az eddigiekbe,… Több

Rendező: Kevin Greutert
Forgatókönyvíró: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada, Ausztrália
Premier (HU): 2010.03.09.
Több

2023.11.01 Di Canio

Túl van már bonyolítva ez a film. A csapdák a szokásos brutálisak, pörgős film, de a történetet ebben a részben összerakni már nem éppen könnyű. Nem lenne rossz rész, de túl zavaros már ez az egész a visszaemlékezésekkel, már aki írta se tudja szerintem, hogy mi miért történik.

2017.11.02 Artemisia

Meglepően jó, hozza az első rész zseniális atmoszféráját és feszültségét, végre a játék is érdekfeszítő. A film eleji mérleg-csapda tökéletes, meghökkentő és brutális, ahogy a körhinta és a többi csapda is, valóban az első rész minőségét kapjuk! A cs... Több

Gyenge,és erőtlen történet,összevagdosott,lapos,ötlettelen.Az eredeti történethez hozzá-hozzá toldanak,és egyre rosszabb.Többet akarnak,és kevesebbet adnak.Értelmetlen hentelés,és semmi több.

2017.11.06 GedyPapa

Az egyik leggyengébb rész az összes között. Egyedül a többlépcsős "játék" mentette meg a nézhetetlen kategóriától. A háttérsztori már szinte teljesen lerágott csont, de még mindig rá akarnak tenni néhány lapáttal, ami már sokkal inkább visszás mintsem élvezhető.

2016.08.07 TribeBubu

Az előző néhány rész változatlanul alacsony színvonala.

A készítők szerették volna a történetbe belehelyezni az első Fűrész rész túlélőjét Dr. Gordont (Cary Elwes) de a színész épp egy másik filmen dolgozott, ezért ezt az ötletet áthelyezték a következő Fűrész részbe!Szerző: respect the movies

Eredetileg már a hatodik részt is 3D-re szerette volna készíteni a stúdió, de ez végül nem valósult meg a rendező kérésére, mert több idő kellett volna hozzá!Szerző: respect the movies

A forgalmazó stúdió látva hogy a hatodik Fűrész film messze elmaradt anyagilag a többi résztől, ezért elálltak attól az ötletüktől, hogy a következő Fűrész rész (amit AKKOR a széria befejezésének is szántak) két részben jelenjen majd meg!Szerző: respect the movies

Az összes Fűrész filmek közül ez a rész termelte a legkisebb összbevételt világszerte, közel 68 millió dollárt!Szerző: respect the movies