Dalok szárnyán

Dalok szárnyán

Selena

A Dalok szárnyán című film Selena Quintanilla (Jennifer Lopez) énekesnő életét mutatja be. A tragikus sorsú művész elsőként mert anyanyelvén, spanyolul énekelni és tehetségének köszönhetően mégis világhírre tett szert - így is. Amikor szerelmes lesz gitárosába… Több

Rendező: Gregory Nava
Író: Gregory Nava
Premier (HU): 1998.04.16.
Jon Seda

2015.01.28 fester

Jól szórakoztam, annak ellenére, hogy egészen felejthető a film. Szerintem meg lehet nézni egyszer, de nem igazán van valós tétje, mint amit próbál elhitetni magáról a film.

2014.12.09 gandalf01

Hiába egy valós történet, engem nem tudott annyira ledöbbenteni, vagy épp nem volt számomra annyira lebilincselő. Jennifer Lopezt igazából nem nagyon kedvelem, nem tartom egy jó színésznek, és itt sem okozott kellemes meglepetést. A film képi világa pedig hihetetlenül giccses volt számomra.

Jennifer Lopez a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Salma Hayek megkapta Selena szerepét, azonban az utolsó pillanatban mégis visszautasította, hogy eljátszhassa Frida Khalot. Nem akart két mexikói hősnőt is megtestesíteni. Szerző: rbernadett

Közel 20 ezer lányt hallgattak meg Selena szerepére.Szerző: rbernadett

SPOILER! Amikor Jennifer Lopez aláírta, hogy eljátssza a szerepet, azt szerette volna, ha ő énekli a dalokat. Azonban, mivel Selena nem sokkal a film bemutatója előtt halt meg, a készítők úgy ítélték meg, hogy a rajongók nem biztos, hogy örültek volna neki, hogy ha Selena más hangján szólal meg a filmben. Így végül Jennifer Lopezt megtanították playbackelni a dalokra.Szerző: rbernadett