Indul a risza!

Indul a risza!

Shake It Up!

Cece és Rocky, a két elválaszthatatlan barátnő benevez egy zenés-táncos tévéműsorba. Mivel jól mozognak, bekerülnek az adásba. Azonban nem csupán saját és a stáb elvárásainak kell megfelelniük, vetélytársuk is akad: a Tinka és Gunther duó csillogó ruháival és remek tánctudásával bizony komoly ellenfélnek bizonyul.

(erare)

Premier: 2010.11.07. | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2010) - 21 epizód
2. évad (2011) - 28 epizód
3. évad (2012) - 26 epizód

Zendaya
Carly Rae Jepsen
Zendaya

2021.03.26 Rea387147

Gyerekkorom

Gyerekkorom sorozata, bátran mondhatom, hogy imádtam. Ez a sorozat sok mindenre megtanít mind az élet, mind a barátság terén. Emellett még vicces is. (◠︿◠✿)

2017.09.29 SzFa

Szerettem a sorozatot. Egyik kedvenc tini szereplőm Cece játszik benne. Jó zenékre táncolnak, jók a stílusok. Jók a sztorik. Bírom, hogy a táncok mindig valami témához kötődnek. Nagyon tetszett az is, hogy még meg is tanították a táncokat a Disney Channelen.

2015.10.31 katalin19

Imádom a sorozatot. Legjobb tini szereplők játszanak benne. Jó zenékre táncolnak, jók a stílusok. Jók a sztorik. Bírom, hogy a táncok mindig valami témához kötődnek.

2018.08.21 alexa3333

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. Néhány rész tanulságos. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat.