Shaun, a bárány

3. évad (2012) - 21 epizód
4. évad (2014) - 30 epizód
5. évad (2016) - 20 epizód
6. évad (2020) - 20 epizód

Shaun a lázadó bárány egy kicsivel több sütnivalót kapott ajándékba a Teremtőtől. Nem hajlandó beérni a sima és egyhangú bárányléttel. Minden nap újabb és újabb kalandokba bocsátkozik a farmon, ahol társaival él, s fokozatosan fedezi fel a világ szépségeit és szélesíti ismereteit.

(erare)

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.11.03. | HBO Max (2020.10.09.) | Netflix (2020.12.22.)

KULCSSZAVAK

2016.07.29 Homer

Aranyos és igen gyengéd mese a tényleg kisgyermekek számára. Nagyon jól megoldották, hogy ne legyen túl félelmetes de egyben még azért a felnőtteknek is nézhető legyen, mivel ha már muszáj a kicsitvel megnéznie neki is. Humoros sokszor nekünk is.

2016.07.21 K.bogi

Hát elég gyengére sikerült még gyermeki szemmel is. Bár lehet elfogult vagyok mert a ggyurmafilmek eleve nem az én stílusom, sosem tetszettek. Pedig kétszer is nekiugrottam, de nem igazán tetszett. Persze ez csak az én véleményem. Mindenki maga dönti el hogy tetszene ez a stílus neki.

2016.07.16 Bog1

Ritkán lát manapság az ember ilyesmi mozgatott gyurmamesét. A Csibefutamon kívül ezt láttam egyedül, ami hasonló stílusú, rendezésű mese. Nagyon aranyos kis humoros mese. De főleg gyerekeknek szól. Felnőttnek elég unalmas. De a régi stílus mindig értéket képvisel.

2015.06.30 bigi

Aki a sok izgalomhoz, meglepő fordulatokhoz és a poéntömegek áradatához szokott, annak ez a film kétség kívül túl lassú és bárgyú lesz. A Shaun, a bárány nem biztos, hogy mindenkit leköt erre a másfél órára, annak ellenére, hogy finoman el van benne ... Több

2016.03.03 Elizabeth

Nekem túl unalmas. Azt hittem tetszeni fog mert szeretem a meséket, de túl egyszerű.