Mutassatok egy hőst!

Mutassatok egy hőst!

Show Me a Hero

Nick Wasicko a New York állambeli Yonkers egyik legfiatalabb polgármestereként vonult be a történelembe. A férfi megbotránkoztató terv kivitelezéséhez fog hozzá: bérlakásokat építtet az afroamerikai lakosok számára a város fehérek által lakott negyedében. Az ebből… Több

Rendező: Paul Haggis
Premier (HU): 2015.08.17. | HBO Max (2017.02.17.)

1. évad (2015) - 6 epizód

Carla Quevedo
Catherine Keener
Winona Ryder
James Belushi
Alfred Molina
LaTanya Richardson

2017.08.23 Deku

Nekem ez nagyon nem tetszik, nehezen emészthető és semmi olyan nincs benne amit vártam. Teljesen más a stílus és nagyon lehúzó volt számomra. Nem ajánlom senkinek.

2016.11.03 klimon

Mutassatok egy hőst...és írok köré egy tragédiát, tényleg mintha csakis bukásra lennének ítélve. Bár egy kicsit szájbarágós filózós mondatokkal van megtűzdelve, ettől eltekintve nagyon jó a történetvezetése.

2016.12.31 issue

Ez egy politikus története, de váratlanul és nagyon megdöbbentő. Elképesztő atmoszférája van a filmnek. Mindenkinek nagyon ajánlom!

(2015. 09. 11.)
Mutattak
Kompromisszum- és pátoszmentes minisorozat az HBO-tól, melyben egy politikus jót tesz, s ebből hosszú távon sokaknak jó származik – neki viszont minden távon csak a rossz. Oscar Isaac kiváló, Bruce Springteen sokat zenél. Az élet pedig megy tovább. KOVÁCS GELLÉRT ÍRÁSA. Több

(2016. 02. 08.)
A Show Me a Hero összesen kb. hat óra, de ilyen rövid idő alatt is elérte, hogy abszolút meghatározó sorozatélménnyé váljon. (10/10) Több