Instant dohány

Instant dohány

Snabba Cash

A szórakoztatóipar és az alvilág egyre brutálisabb, kaotikusabb és könyörtelenebb. Amikor ez a két világ találkozik, a hűség, barátság és a szövetségek próbára tétetnek ebben a soha véget nem érő küldetésben, ami a könnyen jött pénzről… Több

Ország: Svédország
Premier: 2021.04.07. | Netflix (2021.04.07.)

1. évad (2021) - 6 epizód
2. évad (2022) - 1 epizód

2022.08.17 szemtelen

Profi svéd sorozat

Remek svéd munka, nagy hatással volt rám! Pörögnek az események, gyors a tempó, van érzelmi szál, de jól követhető a téma. A napi élet küzdelmeinek nagyszerű ábrázolása, nyüzsgés lent és fent... Dicséretes színészi játék, és hamarosan érkezik a második évad!

2022.01.30 Robinson76

Egyszerű, de nagyszerű!

Kevés ennél alacsonyabb költségvetésű sorozatot láttam, de szerencsére ez a széria bizonyítani tudta, hogy nem minden a ráfordított összegen múlik. Itt volt egy jó sztori, hitelesek voltak a színészi alakítások, így a legfontosabb dolgok adottak voltak, és a sorozat nem is akart többnek látszani, mint ami. Ez pedig elég is volt ahhoz, hogy elégedetten nyugtázzam: soha rosszabbat!

2021.04.08 tamas84

Akciódús, nagyon élvezhető és remek alakításokat láttam.

2021.04.07 Buffy

Összességében nagyon jó a forgatókönyv, és nagyon jók az alakítások.

A sorozatot Jens Lapidus svéd író regényei alapján készítették.Szerző: GreyWolf

(2021. 06. 17.)
Yalla, yalla – svédül
... a Snabba Cash kreátora, Oskar Soderlund viszont nagyon is azt mondja, hogy a kreálmánya nem etnikai, faji különbségekről szól, hanem az osztályharc mai állásáról. Több