Stuart: Visszapörgetett élet

Stuart: A Life Backwards
Berto49

Benedict Cumberbatch
Tom Hardy

Egy nap Stuart, a hajléktalan alkoholista találkozik Alexanderrel, az íróval. Beszélgetéseik révén kapcsolatuk mindjobban elmélyül, s az író arra kéri Stuartot, hadd írja meg izgalmas életének történetét. Stuart beleegyezik, de azt javasolja, hogy visszafelé szedje sorba a történeteket, kezdje a… Több

Rendező: David Attwood
Forgatókönyvíró: Alexander Masters
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2007.09.23. | HBO Max (2012.06.04.)

2021.02.05 elekm90

Szomorú történet, a drámaisága igazán a végére csúcsosodik ki, amikor összeáll a nézőnek a Tom Hardy által kiválóan alakított Stuart életútja, addig kissé csapongó a történet. Kicsit érződött rajta, hogy tévéfilm, de a sztori volt annyira erős, hogy ezen túllendüljek.

2018.05.25 Berto49

Régen láttam ennyire hatásosan elkészített filmet. örülök, hogy rábukkantam, olyan filmet kerestem, amelyben Cumberbatch szerepel (a „Sherlock Holmes” és a „Kódjátszma” óta az egyik legnagyobb kedvencem), de ennek a TV számára készített filmnek Tom H... Több

2016.03.08 tomtom

Ez valami elképesztően szuper film. Cumberbatch és Hardy nagyon jól alakít, nehéz róla úgy beszélni, hogy az ember ne spoilerezzen le bármit. Nézzétek meg, irtó jó hangulata van.

2018.07.21 Labodix

Benedict Cumberbatch miatt néztem meg ezt a filmet, ugyanis ő magasan a kedvenc színészem. De OMG! Eszméletlen mekkorát játszott ebben a filmben Tom Hardy! Ez a két fickó egyszerűen zseniális!! És ez az alapötlet is! Egy nagyon sokat adó film! SZerintem mindenkinek legalább egyszer látnia kéne!!

2018.07.05 majkymi

Na, ebben a filmben minden volt, megerőszakoló, alkoholista, hontalan. Egy kicsit sok, ugyanakkor kevés is. Sokat markol, de keveset fog. Viszont nagyon jó a történetvezetés. Ritka az ilyen.

A BAFTA "szégyene", hogy Tom Hardy 2008-ban legjobb színészként csak a jelöltségig jutott.Szerző: Berto49

A bevágott rövid animációk is a forgatókönyv írójának, Alexander Mastersnek a rajzai.Szerző: Berto49

Tom Hardy a szerep kedvéért lefogyott, hogy még hitelesebben nézzen ki mint drogfüggő öngyilkos. Szerző: magyaristvan

Tom Hardy és Benedict Cumberbatch első közös filmje.Szerző: magyaristvan