Kertvárosba számüzve

Suburgatory

1. évad (2011) - 22 epizód
2. évad (2012) - 22 epizód
3. évad (2014) - 13 epizód

A belevaló 16 éves kamaszlány, Tessa nadrágzsebében édesapja egy csomag bontatlan óvszert talál. A lányát egyedül nevelő férfi arra az elhatározásra jut, hogy lányát nem tudja másként megvédeni a modern és züllött világtól, csak ha elköltözteti New Yorkból. Tessa… Több

Premier (HU): 2012.02.27.

2019.09.14 Ms. Akárki

Igazi drámázós inkább tinisorozatnak titulálnám, de a főszereplő csajszi szimpatikus volt eleinte és ez miatt is néztem meg belőle sok részt. Jó kis szerelmi kavarás az egész. Kicsit a Született feleségekre emlékeztetett stílusban.

2017.04.17 indingo

Egy helyes, rövid kis sorozat volt. Apukát nagyon bírtam, persze azért erős, hogy találunk a lány szobájába egy kotont akkor gyorsan el kell költözni. Tetszett, hogy a nem normális szomszéd fiúval jött össze.

2017.11.04 Bazzzsi

Én az iskolában játszódó jeleneteket jobban szerettem, mint a szerelmi szálakat. A lánynak meg az apukának is volt egy pár, de a végén mindenki azzal jött össze akivel a legelején.

2018.04.20 TomÁcs

Nagyon szimpatikus volt a főszereplő lány, nagyon természetese játszott. Történetben az apa-lánya kapcsolat nem túl új, de örök igazságaira mutattak rá a készítők.

2017.07.27 Lonka

Egy könnyed, pörgős tini sorozat. Sokféle karaktert sorakoztat fel, így biztos mindenki talál magának legalább egy szimpatikus emberkét.