Sulihuligánok

Sulihuligánok

Old School

Mitch Martin (Luke Wilson) korábban ér haza, mit azt eredetileg tervezte, és otthonában épp egy csoportos szexparty szervezésének kellős közepébe csöppen. Mitch elmenekül otthonról, hogy kiheverje a megrázkódtatásokat, és kibérel egy házat a Harrison Egyetem közelében. Barátja, Bernard (Több

Rendező: Todd Phillips
Premier (HU): 2006.05.28.

2023.01.15 HE7EDIK

Will Ferrell ellopja a showt, minden jelenete hasfogós. Luke Wilson nevét itt még előkelő helyen jegyezték az álomgyárban, és a mindig gyönyörű Elisha Cuthbert is feltűnik a Szüzet szüntess előtt. Ebben az időszakban jobbnál jobb vígjátékok születtek.

2020.08.01 dailyfilmsan

Hát nekem kissé gagyi és erőltetett volt a sztori. Egy sablonos középkategóriás vígjáték ami nem nagyon mozgat meg az emberben semmit. Egynek elmegy vagy még talán az se.

2019.07.30 Ms. Akárki

Kellemes vígjáték remek színészekkel. Jókat nevettem rajta főleg a buli szervezés körüli bonyodalmakon, A régi gimis éveimet juttatja eszembe mert egy kicsit kiszínezve:D Hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes.

2020.07.20 sptt

Jó ötletből kiinduló, egyszer nézhető, kellemes hangulatú, tipikus amerikai vígjáték. 6/10

2015.06.11 Tomi

Bevallom sokáig nem láttam a filmet hát egyik nap úgy döntöttem hogy megnézem. Kicsit csalódtam benne de azért egynek elment. A poénok (amennyire emlékszem) nem mindig voltak jók, de némelyik egész jó volt. A színészek, hát egy ilyen filmnél nem számít.

Patrick J. Adams első játékfilmes szereplése látható a filmben.Szerző: dailyfilmsan

A filmet elsősorban az UCLA Westwood kampuszán forgatták. A fiktív Harrison Egyetem légi felvételei azonban a Harvardról készültek.Szerző: dailyfilmsan

Azt a jelenetet, ahol Mitch beszédet mond az esküvőn, a filmkészítés során adták hozzá a forgatókönyvhöz. Az ötlet Vince Vaughntól származott.Szerző: dailyfilmsan

87 millió dollár a film összbevétele.Szerző: LionelMessi10

Új csaj