Szeretném, ha szeretnél

Judy Greer
Alex Rocco
Justin Chambers
Bridgette Wilson

Mary Fiore (Jennifer Lopez), egy briliáns és vonzó esküvőszervező, aki magányossággal küzd, mert még nem találta meg a megfelelő partnert. A sors azonban közbeszól, amikor csak hajszál híján kerüli el, hogy egy elszabadult kuka elüsse, és megmenti őt egy jóképű gyermekorvos, Steve… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2001.04.26.

2022.02.10 dailyfilmsan

Magától a történettől kiráz a hideg. Ez a romantikus film kiábrándít minden romantikából egy jó darabig. A szereplők persze okésak, de a történet halál ciki, és nem javít rajta a bájos, de törtető JLo, sem az ászok ásza, Matthew McConaughey.

2017.10.07 indingo

Kedvelem ezt a filmet egy helyes romantikus film, nem túl erőltetett, bár kiszámítható. Matthew McConaughey nem a kedvencen, de elviseltem az M&M-s csokis jelenet nagyon cool.

2020.10.22 Bazzzsi

Helyes, romantikus film, egynek elment, de eléggé kiszámítható a története. Matthew McConaughey és Jennifer Lopez párosa sem volt valami izgalmas.

2020.09.05 TomÁcs

Ez még abból a korszakából van Matthew McConaugheynek, amikor nem tartottam sokra. Maga a film nagyon kis romantikus, vicces és J. Lo us nagyot alakít benne,

2017.12.15 Greeta

Ma már sajnos nem gyártanak ilyen filmeket. Helyes a története sok vicces jelenettel és egy bonyodalmas szerelmi szállal . Remek a szereposztása, bírom.

A női főszerepet Sarah Michelle Gellar játszotta volna, de nem tudta összehozni az időbeosztását a Buffy, a vámpírok réme (1997) forgatási napjaival. Szerző: rbernadett

Eredetileg Brendan Fraser játszotta volna Dr. Steve/Eddie szerepét, azonban nem tudta összehozni időbeosztás szempontjából A bájkeverő (2000) forgatásával, így vissza kellett adnia a szerepet. Szerző: rbernadett

Joanna Gleason, aki Franny édesanyját játssza, nagyon hamisan énekel a filmben, ezért a lánya többször rá is szól, hogy ne énekeljen. A valóságban Gleasonnak nagyon szép énekhangja van és számos Broadway musicalben fel is lépett emiatt. Szerző: rbernadett

Joey
2004