Szitakötő

Kathy Bates
Susanna Thompson
Susanna Thompson
Kevin Costner

Dr. Joe Darrow (Kevin Costner) képtelen elfelejteni a feleségét. Emily (Susanna Thompson) önkéntes vöröskeresztesként dolgozott Venezuelában, amikor baleset érte és meghalt. Hiába múlnak az évek, a férfi gyásza nem enyhül: sőt, mostanában egyre többször jut eszébe az asszony. Egyre több jel emlékezteti rá, és ezek a jelek egyre különösebbek. Joe Darrow nyomozni kezd, és eljut egy klinikára, ahol a halálból visszatért gyermekek különös látomásokról számolnak be. Ez azonban csak a kezdet. Megszállott kutatása során mind különösebb, félelmetesebb, és kevésbé evilági dolgokkal találja szemben magát.

Rendező: Tom Shadyac
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2002.07.04.

2022.08.25 Klauka89

Nem nyálas, csak megosztó

Van, akinek az a nyál, ha a megözvegyült fél nem tudja elengedni hőn szeretett társát. Ami ebben a filmben egyébként teljesen érthető is, hiszen az asszonnyal a gyermekét is elveszítette Costner. Nos, a végén jöttem rá, hogy már láttam. Ritka ronda madarat sikerült szerepeltetni a filmben, Kathy Bates-nek mi ez a haj? Jó film volt, szépen adagolva a végén, nekem talán a túltolt természetfeletti hallucináció volt sok.

2016.08.24 Dorkateo

Nekem ez túl nyálas, sajnálom. Kevin Costner mindig is hajlamos volt a könnyzacskó nyomogatásra, de ahogy öregszik, a színészi játék helyett inkább csak erre hagyatkozik.

2017.02.05 hszpp

Amikor először leultem megnézni,azt gondoltam ez egy ijesztgetos zs kategóriás thriller lesz. Azonban ahogy telt az ido,bontakozott ki a történet. Jottek a romantikus szálak,a vege pedig tokeletes befejezes volt. Nekem nagyon tetszett.

2015.01.28 szd91

Romantikus dráma, mely végig ébren tartja a figyelmünket és bár szomorú a hangulata, de a végén egy utolsó fordulattal a keserűségbe öröm és boldogság vegyül. A férfi végig elvesztett feleségét keresi és reméli élve leli meg a dzsungel mélyén, végül ... Több

2019.11.28 esfworld

Jó film

Kissé nyálas film, de egy nagyon jó elgondolkodtató thriller. Kevin Costner szokásához híven nagyon jól játszik és alakítása miatt eldobod az agyad. Noha egyszer láttam, de elég sok minden megragadt a filmből.

52,3 millió dollár bevételt hozott a film, a gyártási költséget sem érte el a bevétele.Szerző: LionelMessi10

60 millió dollárból forgatták le a filmet.Szerző: LionelMessi10

A film elején az öngyilkosságot megkísérlő lányt a Gilmore sorozat Paris Gellar-e játsza (Lisa Weil)Szerző: Dorkateo

A filmet Katharine Curtissnek ajánlották, a renező aszinsztens, Alan B. Curtiss feleségének, aki a forgatás ideje alatt hunyt el.Szerző: rbernadett