Tank Girl

2033-ban járunk, amikor a maradék vizet birtokló Kesslee markában tartja az egész világot, hiszen akié a víz, azé a hatalom. Ám ezzel sem a darabolók, akik egy gonosz kísérlet folytán váltak mutánsokká, sem pedig a tankjára felvágó szöszi, a vakmerőségből jeles Tank Girl nem ért egyet. A két csapat hamarosan összefog és egy nagyszerű tervvel a markukban úgy határoznak, elérkezett a világmegmentés ideje.

Forgatókönyvíró: Alan Martin, Jamie Hewlett
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1995.07.06.

2022.02.28 Tyukodi-Tóth Reni

A film a jövőben (2033) játszódik, ahol a víz jelenti a legdrágább kincset. Harcok, öldöklések folynak érte. Ajánlom a filmet azoknak, akik szeretik az elvont, néhol kissé morbid jeleneteket laza poénokba burkolva. A 90-es évek tipikus elvont filmje. Megnézed, időnként eszedbe jut, de nem rakod be filmlistába, az biztos.

2019.12.29 HitGirl

Szerintem ez egy rakás összehordott zagyvaság. És mindez olyan furcsán és "nem is értem, hogy mit akartak ezzel mondani" stílusban összerakott punk-os katyvasz.... Inkább valami mást kellett volna megnéznem. Időpocsékolás volt.

2016.06.04 ZiggityZag

Nagyon élveztem, szeretem a kissé elvont és kattant filmeket. Naomi Wats pedig ugyan fura volt barnán, de eltekintettem efölött.

Értékelés: 3.5/10
(2016. 04. 22.)
Rengeteg pozitív tulajdonsága van a filmnek még úgy is, hogy végeredményében nagyon nem állt össze a minőségi adaptálás. 3,5/10 Több