Szeretlek, te kis hülye

Szeretlek, te kis hülye

Te quiero, imbécil

2018. Barcelona, Katalónia. Marcos egy 35 éves férfi, akinek az élete egyik napról a másikra a feje tetejére áll. Nyolc év után barátnője, Ana váratlanul szakít vele, épp akkor, amikor Marcos megkérné a kezét, és ha ez még nem lenne elegendő, másnap a főnöke leépítésre hivatkozva kirúgja őt… Több

Ország: Spanyolország
Premier: 2020.01.24. | Netflix (2020.06.09.)

2020.05.10 Ricsike510

Azzal a ténnyel kellett az utóbbi hetekben szembesülnöm, hogy a Netflix sem garancia a minőségre, pláne így, hogy megnövekedett a tartalom. Ez a film egyszerűen nem nyújtott semmit, a cselekmény szépen lecsordogált és eltűnt a semmiben.

2020.02.18 danny

Nálam nagyon ott volt ez a film, hihetetlenül jól feledtette velem a mindennapi nehézségeket, így csakis ajánlani tudom azoknak, akik szintén ezt az élményt keresik. Szuper volt!

2020.02.17 JamesBont

Ez a pali egy igazi lúzer, szerintem a film túl is tolja egy kicsit. Ennek ellenére igazán üde vígjáték, van a forgatókönyvben egy-két igazán eredeti ötlet.

2020.04.17 Noemi

Nagyon aktuális a humora, kihasználja a modern kapcsolatok valamennyi humorforrását. Egyike azoknak a vígjátékoknak, melyekben valóban szórakoztató már maga a főszereplő személye is. Nekem bejött, ajánlom mindenkinek, aki őszinte nevetésre és szórakozásra vágyik.

A film összbevétele 482 113 dollár volt (imdb.com).