Varázslatos holmik irodája

Varázslatos holmik irodája

The Bureau of Magical Things

1. évad (2018) - 20 epizód
2. évad (2021) - 20 epizód

Kyra, a tinilány megérint egy mágikus könyvet, ami varázserővel ruházza fel. Új világ tárul fel előtte, látja a varázslényeket, megérti az állatok beszédét. A tündérekkel és az elfekkel kerül egy iskolapadba, hogy megtanulja irányítani újonnan szerzett… Több

Ország: Németország, Ausztrália
Premier: 2018.07.08. | Netflix (2021.02.01.)

KULCSSZAVAK

2023.05.07 summerfallmediagroup

A Cullen tesók támadása

"Elizabeth Cullen napjaink egyik legszexibb gyerekszínésze" - írta ezt 2017-ben az Independent. Nem, ebben a sorozatban sem változott semmit, sőt, a sorozat kedvéért még a haját is rövidre vágatta, bátyja pedig (Julian Cullen) direkt hosszúra hagyta. De hogy ne csak a tesók legyenek a középpontban (a sorozatban is egy testvérpárt alkotnak, szóval mindegy): Ez a sorozat az egyik legmegkapóbb fantasy ami a kínálatban szerepel. Könnyű beleélni magad a történetvezetésbe, nem veszel el és ha elkezded nézni elfelejted a külvilágot, mert beszippant. Nem csak a Kyra és Imogen közötti feszkó, hanem a Darra-t körülvevő misztikus aura is növeli a nézhetőségét. Kezdd el, nem bánod meg.

2021.08.23 Rea387147

"Ez az a fajta sorozat, amit szívesen néz az ember, ha nincs épp, amit nézzen" – így voltam a sorozat legelején. Aztán hirtelen azon kaptam magam, hogy kinéztem a sorozatot. Egy mágikus világban találja magát az ember, ha nem vigyáz. Ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is szereti a varázslatot és a rejtélyes dolgokat. ✨

2020.11.05 Valenhun

Nagyobbacska gyerekek számára is remek kikapcsolódás, nagyon aranyos sorozat.

2021.02.02 valaja

Aranyos, szerethető és izgalmas sorozat, kár, hogy nincs belőle több, nekem nagyon nagy kedvencem.

2019.04.10 SztarkTóni

Nagyon gagyi, igazi fantasys ócskaság. Mintha senki sem akarta volna a stábból rendesen elvégezni a munkáját, csak felvették a fizetést.