A bűnös

A bűnös

The Guilty

Jake Gyllenhaal

A lefokozott rendőrnyomozót áthelyezik a segélyhívó központba, ahol gyötrelmes nap elé néz, amikor egy kétségbeesett betelefonálón igyekszik segíteni.

(csd)

Rendező: Antoine Fuqua
Premier: 2021.09.24. | Netflix (2021.10.01.)

A bűnös  (2018)

2023.06.21 Klauka89

Jónak indult, de unalmas. Jó színész, jó szinkron, de lapos.

2021.10.05 Anti007

a nap véleménye

Megtekintése nem bűn

Az ilyen műveket nevezik kamaradarabnak színházban. Kevés szereplő, egy helyszín. Filmen az ilyenhez igazán jó sztori kell, és még jobb színészi játék. Ez a segélyhívós ötlet nem rossz, Jake Gyllenhaal pedig remek színész, tehát a Bűnös szerintem abs... Teljes kritika

2023.01.20 Erik Csok

Ilyen egy olyan film, ami egy helyszínen játszódik, mégis piszok izgalmas!

Még tegnapelőtt néztem meg a filmet, viszont csak most tudok írni róla. Egyetlen szóval ez a film: fantasztikus! Nem is gondoltam volna, hogy ez a film nekem ennyire tetszeni fog, de mégis, ugyanis a kedvenc filmjeim közé soroltam. Talán a legizgalmasabb egy helyszínen játszódó film, amit valaha láttam. Nagyon csavaros, de egyben szomorú film. Együtt lehet érezni a főszereplővel, és a feszültség is nagyon ott van a filmben. És még könnyeket is tud okozni, kis híján én is sírtam a vége felé. És mint mindig, Jake Gyllenhaal itt is megint csak akkorát játszik, hogy azt nem lehet leírni. Úgyhogy nekem nagyon tetszett ez a film, tudom, hogy remake, és én a 2018-as dán változatot nem láttam, így ahhoz hasonlítva nem tudom értékelni, de mint egy film, nekem nagyon tetszett.

2021.10.27 Ms. Akárki

Mivel nem láttam az eredeti dánt, számomra nagyon izgalmas volt. Pedig főleg egy színész játéka kelti végig a feszültséget. Jake nem tud hibázni. Nagyszerű, hozzá való szerepeket vállal be folyamatosan.

2021.10.27 szaka123

Az eredeti filmet láttam először, de az előzetes alapján már sejthető volt, hogy nem igazán fogja azt a szintet hozni. Valamiért nem sikerült megteremteni a hangulatot, amit a másik film hozott, és a fantáziára is kevesebbet hagy, például a film végé... Több

A Joe (Jake Gyllenhaal) mobilján látható dátum november 23, hétfő, amiből kiderül, hogy a cselekmény 2020-ban játszódik.Szerző: qwer

A film cselekménye Los Angelesben játszódik, a forgatás helyszíne ugyancsak ez a város volt.Szerző: qwer

Ez egy remake, az eredeti film 2018-ban volt látható.Szerző: KCintia

(2021. 11. 11.)
Bűnösebb
Az amerikai változat nem sok mindent hagy a nézőnek. Számos felesleges elem beiktatásával teszi szájbarágóssá, hogy miként is végződött az esti ügyelet a diszpécser számára. Sőt: az utolsó jelenetben a híradások hangjaival még a maradék kételyt is elűzi, és erkölcsi példabeszéddé fényezi a drámát. Több

(2021. 10. 09.)
Sokat lehet azon morgolódni és vitatkozni, amikor egy USA-n kívülről érkező, viszonylagos sikernek örvendő film amerikanizált feldolgozást kap. Újra és újra előjönnek az “eredeti úgy is jobb”, meg az “ennek mi értelme van?” jellegű szólamok – tegyük hozzá, hogy nem teljesen alaptalanul. Több