Mars - Az utolsó napok

Mars - Az utolsó napok

The Last Days on Mars
Romola Garai

Az első emberi expedíció a Marson utolsó napjaihoz közeleg, amikor Vincent Campbell (Liev Schreiber), az egyik asztronauta hatalmas felfedezést tesz: olyan leleteket talál, amelyekből bakteriális életre lehet következtetni. Egyedül indul további nyomok keresésére, ám bizonyítékgyűjtés… Több

Rendező: Ruairi Robinson
Forgatókönyvíró: Sydney J. Bounds, Clive Dawson
Ország: Egyesült Királyság, Írország
Premier (HU): 2014.01.09.

2019.10.14 Charvi30

Ritka rossz film volt.... Igazából már a trailer alapján is elég unalmasnak tűnt, de aztán arra gondoltam, adok neki egy esélyt. Nem kellett volna. Azt hittem, valami izgalmas scifi lesz, erre zombik... A színészek alakítása sem volt nagy szám, minth... Több

2018.12.06 harnas1207

Elcsépelt történet, de én szeretem az ilyeneket. Bármikor ki lehet hozni belőle egy átlagos filmet. Itt ez meg is történt, még ha elég lassú is volt a cselekmények felépítése.

2015.10.28 dubzsu

A bemutatója figyelemfelkeltőbb volt mint a film. Sajnos hiányos a történet, nincsenek nagy jelenetek, és hiányzik az izgalom és a látványos elemek is.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Nekem ez a film nagyon nem jött be. Nem túlzás, hogy unatkoztam rajta. A leírtak alapján jobbra számítottam.

2016.05.29 ollókéz

Hát ez a film teljesen értelmetlen volt. Semmi érdekes nem volt benne, csak szimpla ijesztgetés, de még az sem ment nekik igazán. Béna maszkok és menekülések, a karakterek pont annyira voltak érdekesek, mint ez a sztori. Mondjuk a zenéje érdekes volt, egy jó film atmoszférájához sokkal jobban illett volna.

A film összbevétele 187 191 dollár volt (imdb.com).

A film alapjául szolgáló novellában eredetileg a legénység hat férfiből állt, de a forgatókönyvíró hozzáadott két új szereplőt, és néhányukat női karakterre írta át.Szerző: kázsé

Romola Garai azt nyilatkozta a szkafanderről, hogy ugyanannyira kényelmetlen, mint fűzőt viselni. Szerző: kázsé

szándékosan olyan színészeket választott, akik általában nem sci-fikben, hanem drámai filmekben szoktak szerepelni, mert azt gondolta, hogy ők komolyan fogják venni a feladatukat, és ettől a nézők is komolyan fogják venni a filmet. Szerző: kázsé

Sally Hawkins helyett végül Olivia Williams játszotta Kim Aldrich szerepét.Szerző: kázsé