Cameron Post rossz nevelése (2018)

The Miseducation of Cameron Post

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Érdekes és egyben megrázó film is még a régi átnevelő táborokról. LMBTQ filmek közül mostanában ez a kedvencem, nem csak a kiváló szereplőgárda, hanem a kivitelezés a történet nyiltsága miatt is.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Imádtam. Nemrég Humen Filmfeszten volt szerencsém elcsípni és nem bántam meg hogy megnéztük. Nagyon érzelmes és szép történet volt. Szörnyű belegondolni ,hogy még ma is van olyan hely ahol ilyen "átnevelő" táborok működnek... mert ha meleg valaki az csak betegség vagy bűn lehet... no comment. Jól fogott hozzá a történetmeséléshez a film és szépen lassan építette tovább. Chloë Grace Moretz tökéletes választás volt a szerepre. Humor is volt bőven a karakterek ütköztetéséből úgymond:D:) A zene pedig zseniális volt...tökéletesen passzolt a hangulathoz.

Desiree Akhavan
John Gallagher Jr.