Kínzó hőség

Kínzó hőség

The Steam Experiment

Egy labilis elmeállapotú tudós (Val Kilmer) hat idegent zár össze egy szálloda gőzfürdőjében és fokozatosan növeli a hőmérsékletet - mindezzel azt szeretné bizonyítani, hogy az emberek elveszítik józan ítélőképességüket a globális felmelegedés nyomása alatt. Úgy tűnik, sikerül elkerülni a komolyabb bajt, amikor az ügybe bevont nyomozó megpróbálja kiszabadítani a túszokat, a bezártakon azonban egyre jobban elhatalmasodik a rettegés és a paranoia, ez pedig véres következményekkel jár...

Premier (HU): 2010.08.10.

2019.02.12 Owotonor

Túlfűtött egy thriller, a vége olyan csavaros hogy új értelmet nyer minden addig látott dolog, Val Kilmer jól játszik benne, az egész olyan atmoszférikus és kísérteties volt.

2015.11.25 RókaÚr

Sajnos ezt a filmet amennyire csak lehetett, elrontották. Igazából még úgy nagyon hangulatos is lehetett volna, hiszen a cselekményben lévő feszültség szinte tapintható, de a hevenyészett dialógusok és a nem egyszer teátrális alakítások nagyon rossz irányba viszik el.

2016.07.14 matynero

Nekem egészen bejött, szórakoztató és izgalmas, de nem igazán éreztem azt, hogy még egyszer meg szeretném nézni. Alapból nem nagy szám, de nem éreztem időpocsékolásnak.