They Look Like People

Egy férfi azt gyanítja, hogy a környezetében az emberek gonosz lényekké változnak át, és nehéz döntés elé kényszerül: a közelgő háborútól, vagy önmagától védje-e meg a legjobb barátját?

(hp)

Premier: 2015.01.25.

KULCSSZAVAK

2023.09.05 Jocpappa

10/5

Alacsony költségvetésű, kísérleti jellegű film, ami egy darabig nagyon jól is áll neki. A film első fele nagyon tetszett, pszichológiai thriller hangulata van. A szorongós, depis témák amúgy is nagyon bejönnek. Aztán ahogy telik a film, egyre jobban laposodik el szerintem, a végére pedig már nem is igazán voltam kíváncsi a végkifejletre. Ami volt egyébként, nem is gyenge, de valahogy már mégsem tudott megérinteni. Összességében nem bánom, hogy megnéztem, érdemes volt a hangulat miatt, de egy kicsit laposnak érzem ,és nem vagyok benne biztos, hogy továbbajánlom bárkinek is.

Nagyon jó, hogy eredeti hanggal tudom nézni ezeket a filmeket. Itt nagyon fontosak a legkisebb neszek, zajok. Jók a színészek is, csak dicsérni tudom a mozit. Lám-lám, nem kellenek iszonyatosan nagy pénzek egy jó filmhez, csak profi stáb ügyes emberekkel.

2019.09.26 ZeroHero

Nagyon eredeti, otletes es kis koltsegvetesbol jol elkeszitett misztikus thriller/horror?/. Szepen fel van epitve, ertjuk h mi miert tortenik, tokeletes kikapcsolodas. Nemhogy azt adja, amit vart tole az ember, hanem annal talan meg egy kicsit tobbet is.

2015.10.15 Sniper

Ha nem lett volna ez a főiskolás vizsgafilm hangulata a filmnek, még azt is mondtam volna, hogy tökéletes. Annak ellenére, hogy nincs telenyomva ismert nevekkel és nincs benne egy adag szilikoninjekció sem.

2015.06.20 nobody.zero

Igazi felüdülés volt a film, nekem marhára tetszett. Még több ilyet kellene nyomatni!

A film azon jelenetében, amikor Christian önbizalomnövelő előadást hallgat és miután Wyatt találkozott Dr. Calvino-val a parkban, megnéz egy internetes posztot, melynek a 'Hogyan legyünk barátok és barátok a szükségben?' volt a címe. Az írás Dr. Bob Dobbelina szüleménye; s a szerző neve pedig szerepel a The Monkees "Zilch című dalában.Szerző: erare