Threesome
Videók
Lonka
Josh Charles
Lara Flynn Boyle

Az Édeshármasban Eddy és Stuart közös kollégiumi szobában laknak, amit egy hibának köszönhetően egy Alex nevű lánnyal kell megosztaniuk. Eleinte nehezen tudják elviselni egymást, majd egy idő után Alex beleszeret Eddybe, miközben Stuart Alex után sóvárog. Eddy idővel ráébred, hogy vonzalmat… Több

Premier (HU): 1994.11.24.

2019.10.30 VvV

Én ezt a Baldwin gyereket nem is láttam más filmben. A története picit erőltetett és nem valami hihető, egyszer nézhető.

2019.08.19 indingo

Szerintem ez egy jó film. Picit valóban erős benne a szexualitás, a nemiség, de ugyanakkor az önfeledt fiatalság, a szabadság, hogy bármit megtehetek életérzés ellensúlyozza ezt.

2018.05.06 Berto49

Nehezen elképzelhető történet. Elképesztő az a szabadosság, ami az amcsi főiskolákon megy. A film szerint másból sem áll az élet, mint bulizásból, ökörködésből és szexből. Legalábbis ez volt a kiemelt téma, teljesen hiányzott belőle az igazi cél, a d... Több

2019.10.13 TomÁcs

Kedvelhető film a kapcsolatokról, önmagunk kereséséről, és legfőképpen a barátságról. Voltak benne jó gondolatok és párbeszédek.

2019.08.20 Lonka

Az volt furcsa a filmben, hogy bár egyetemre jártak, de órákra sose jártak és nem is tanultak illetve a végén, pont Eddieről nem tudjuk meg, hogy mi lett vele. Amúgy a koncepció, a dialógusok nekem tetszettek.

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2