Timon és Pumba nagy lakomája

Timon és Pumba nagy lakomája

Dining Out With Timon & Pumbaa
Videók
Timon

Oroszlánkirály-rajongók, ne csüggedjetek! A hatalmas sikerű film komédiás párosa visszatért! Szimba már kivett a maga oroszlánrészét a reflektorfényből, most végre Timonon és Pumbán a sor, hogy megmutassa, mire képes! Csak tessék, csak tessék, aki őket választja, biztosan nem csalódik! Irány Párizs! A Szajna-part és a múzeumok sem vehetők kutyába, de a lényeg mégis csak az ebéd! Timon és Pumba jól a tányér fenekére is néz: hiszen Párizst látni és jóllakni! Aztán útba ejtik az ízes svájci konyhát, ahol csokibevonatú kukacokat lakomáznak. Végül Pumba az Orosz Balett tagjaként ugrabugrál, míg Timon a kaviár körül kever… A jó barátok jókat esznek, jókat énekelnek és közben biztosak benne: vidámságuk minden régi és új barátjukat megnevetteti!

2021.06.01 Timon

Abszolút laza kikapcsolódás

Eszméletlenül imádom ezt a két vicces, optimista figurát. Nem véletlenül egyikükről neveztem el itt magam... :) Abszolút laza kikapcsolódás volt, jó sokszor szanaszét röhögtem magam. Külön imádtam, ahogy az eleje felé még rímekben beszéltek. Nem volt hiány a jobbnál jobb ötletekből. Külön imádom az éneklést a végén. 10/10

2016.04.30 angel001

Timon és Pumba két hatalmas figura nagy poénokkal.Családi mese, kicsik nagyok öregek, fitalok, szerintem mindenkinek kötelező darab, ha nevetésre ,kikapcsolodásra vágyunk. Szuper mese! Sok csillag!!

2016.01.13 Cirmici

Nagyon jófej ez a két krapek az biztos. Igazi mókamesterek. Olyan két karakter, aki mindig megtudja nevettetni a közönséget, nem mellesleg az Oroszlánkirályban is nagyon aranyosak :) Igazi pluszt visznek bele.

2015.01.27 krissz001124

Mindig is imádtam Timon és Pumbát,Amiota az oroszlánkirályt láttam. Nagyon jó!!

2015.02.02 csucsi0411

Gyerekkorom egy nagy kedvencei!! Nagyon humoros kis mese, az animáció nagyon szép, a karakterek viccesek, ahogy azt már megszokhattuk Timontól és Pumbától. Jó szívvel tudom ajánlani!